Pořad Za zrcadlem: Čarodějnice

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Magie, Pohanství
30. června 2010 000 14:33

Včera jsem viděl další díl pořadu Za zrcadlem. Jak se mi docela líbila předchozí část, tak se mi nelíbila ta poslední. Z přepestrých možností českých čarodějek vybrali Lindu Dragonari, která zapůsobila způsobem „Neřeším dobro a zlo, nesoudím, pokud klient zaplatí, udělám cokoliv“ a Marcelu Košanovou, která působila se svojí skupinou dojmem „barbie witch“ na výletě. Marcela Košanová dlouhodobě spíše škodí „image“ českých čarodějů a čarodějnic a zde se to potvrdilo.

Označit Frigg za bohyni smyslné lásky je opravdu faux pas, kdy celé mé já řvalo „Loooser!!!“. Prostě je vidět, že vše co dělá je o neuvěřitelném nepochopení. Dostala mě také růžová plastová magická hůlka ve tvaru srdce. Bohové, Košanovou nééééé….

PS: Je vidět že celý pořad je spíše koncipován s touhou po senzaci než po reálném obrazu esoterní scény v Čechách. Bojím se co přijde příště.


 

Varování před čajovnou Symbioza

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace
29. března 2010 000 09:43

Protože myslím, že je třeba varovat před neprofesionální arogancí některých majitelů restaurací, čajoven a podobných zařízení umisťuji odkaz na velmi negativní zkušenost z výše zmíněnou čajovnou a apeluji tímto na další čtenáře o šíření tohoto příspěvku, aby tuto informaci šířili dále a tím rozšířili povědomí a velice špatném charakteru této čajovny a snížili počet návštěvníků a tím i příjmů.

Pokračujte ve čtení článku “Varování před čajovnou Symbioza” »


 

Veselého magie se prodává na Aukru jako Stará kniha magie a rituálů, nalezena na půdě za 1 825 Kč!

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace, Knihy, Magie
13. prosince 2009 000 15:04

Před nějakou dobu mě na Facebooku zaujal odkaz Jaroslava Sedláka na tuto aukci na Aukru, povšimněte si efektního pokapání voskem. Ano přátelé, jedná se o knihu Josefa Veselého Magie, které vydalo nakladatelství Vodnář (letos došlo  k již 3. reprintu, takže je běžně na pultech obchodů), která se běžně prodává za 500 Kč a například u Kosmase ji můžete mít za 450 Kč.

Pokračujte ve čtení článku “Veselého magie se prodává na Aukru jako Stará kniha magie a rituálů, nalezena na půdě za 1 825 Kč!” »


Copyright © 2019 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google