Varování před čajovnou Symbioza

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace
29. března 2010 000 09:43

Protože myslím, že je třeba varovat před neprofesionální arogancí některých majitelů restaurací, čajoven a podobných zařízení umisťuji odkaz na velmi negativní zkušenost z výše zmíněnou čajovnou a apeluji tímto na další čtenáře o šíření tohoto příspěvku, aby tuto informaci šířili dále a tím rozšířili povědomí a velice špatném charakteru této čajovny a snížili počet návštěvníků a tím i příjmů.

Celým prostorem zaváněla marihuana, v místnosti byla zima, podlaha mokrá…

Pan Procházka si samozřejmě neodpustil obhajobu marihuany a útok na mou osobu, že jsem vychována režimem ČSR minulého století (pane Procházko, jestli toto budete číst, je mi 20 let, posuďte sám, kolik jsem si z toho režimu mohla užít 🙂 ) a můj názor je "totalitne xenofobne fasistickym nazorem".

Tolik 2 úryvky za všechny, celý text najdete na blogu Animate Death.


16 komentářů

Frater Irwiuss
Bře 29, 2010 at 18:23

Cody, ty vždycky víš jak udělat reklamu 😉 Ale ta mokrá podlaha to musí betj hnus, to jo, zvlášť když je člověk zhulenej.

Btw. o kterou Symbiosu se jedná? O tu v Holešovicích?


 
Divozenka
Dub 23, 2010 at 11:17

Ejej, ty musíš bejt fakt ubožák. Jsi nějakej čajovnickej spravodaj? Kdybych o každý restauraci, kde mi podali nedopečenej řízek, nebo tuhý maso v guláši, nedejbože aby tam byla nepříjemná servírka, psala výstrahu na svym blogísku ostatním, který to buď nezajímá, nebo jsou dostatečný ovce na to, aby jim tvuj názor byl svatej, což ty určitě máš rád, tak bych se šla radši utopit hanbou. úúúúúú


 
Cody
Dub 23, 2010 at 14:55

Děkuji za návštěvu čajovně Symbioza:-))


 
Carol
Dub 23, 2010 at 15:13

@Frater Irwiuss: přesně o tu )


 
Frater Irwiuss
Dub 24, 2010 at 12:08

Carol: tam sem nebyl zatraceně dlouho… ale slyšel jsem, že to s kvalitou šlo dolu vod tý doby, co tam dali stolní fotbálek.

Ale huličcskej privátek tak byl vždycky, to jo.


 
warhammer
Dub 24, 2010 at 16:16

Pro Carol:
No, kdyby za mnou přišel zhulený týpek s jointem v ruce a zeptal se mě, zda se mi líbí to techno, co pouští, asi bych mu odpověděl, že ne, ale rozhodně bych se z něj a z toho, že hulí trávu, neposral. Stejně jako bych se neposral z toho, kdyby ke mně přišel opilý týpek s lahváčem v ruce a zeptal se mě, zda se mě líbí Avril Lavigne.
Trapko.


 
Cody
Dub 24, 2010 at 20:09

@warhammer: Myslím, že Carol se z toho taky neposrala, ale pokud využíváš prostory pro přednášky (které jsou pronajmuté), tak tohle je fakt dost oser. A klidně využiju veškeré své znalosti, abych další lidi odradil od návštěvy těchto podniků.
BTW: Pokud vím, tak kouření trávy v nesoukromých prostorech je stále nelegální, což?:-)


 
Carol
Kvě 4, 2010 at 11:53

warhammer: děkujeme za komentář na obou blozích, myslím, že není třeba aby veškerý personál symbiozi dokazoval svou netoleranci a vulgaritu i v komentářích ))


 
warhammer
Kvě 9, 2010 at 21:39

Pro Carol:
Já dělám za týden maturitu, já nejsem zaměstnanec nikoho. A co je na mém komentu netolerantního?


 
sara
Kvě 10, 2010 at 20:46

Stolní fotbálek již nemáme, a to z důvodu změny majitele.
K urážkám Carol se radši nebudu vyjadřovat, protože mě mrazí čeho je pomstychtivý člověk schopen.
Jinak všechny zvu na návštěvu naší čajovny. PŘIJĎTE SI UDĚLAT NÁZOR SAMI.


 
Carol
Kvě 11, 2010 at 10:44

jen pro upřesnění – warhammer – pro tebe byla první část – že děkuji za komentář na obou blozích, měl tam být enter ale nepropsal se 😉
sara – o změně majitele se všeobecně ví, a taky se všeobecně ví že váš servis stojí za nic.. kdybych si tyto informace zjistila dřív ( vzhledem k tomu že vaše pověst squatu vás široko daleko předchází) mohla jsem si ušetřit spoustu času… na druhou stranu, asi bych se tolik nepobavila


 
bára
Kvě 11, 2010 at 15:39

připomínáš mi malé dítě, které nedostalo pamlsek a teď nazlobeně křičí do světa..
to, že si neumíš pořádně vyjednat podmínky spolupráce, je pouze signál tvé nezralosti..
ale to, že máš potřebu poškozovat ostatní, je znak tvého pokřiveného charakteru…

ta podlaha pro vás byla vytřena..proto byla vlhká..

dej si pozor, aby tě někdo nezažaloval pro poškozování dobého jména čajovny..

přeji ti mnoho dobrého v životě…kéž si své problémy dokážeš v budoucnu řešit způsobem, který nepoškozuje ostatní..


 
Cody
Kvě 11, 2010 at 19:33

Ale, ale další vyhrožování soudem? Milá drahá Báro, aby jste mohli čímkoliv vyhrožovat, musíte prokázat, že to co napsal Carol nebyla pravda a pak musíte prokázat, že to co napsal poškodilo dobré jméno čajovny. Už se těším na ten soud, s chutí bych si to šel poslechnout.
Soudem vyhrožuje každej trouba, když mu dojdou argumenty. Myslím, že Carol musí mít pravdu, protože soudem nebude vyhrožovat někdo kdo má čisté svědomí.


 
SYMBIOZA
Kvě 11, 2010 at 20:51

Texty, kde se naše zakomplexovaná Symbioza ošklivě rozkřikoval jsem smazal, jsem citlivý člověk a negativní vibrace mě rozrušují. Cody, všemocný pán všehomíra.

Dobry den vazena,
Nevim, kdo jste ani proc mluvite jmenem pana Kuchare, ktery se se mnou domlouval.
Jak jistě víte, koureni marihuany je nenáročne tělesne cvičení pro celkovou relaxaci – jak těla tak mysli.Jedna se o nejmene rizikovou znamou drogu, jejiz konzumace je mnohem bezpecnejsi a zdravejsi nez konzumace jakekoli ostatni cloveku zname drogy, jako je tabak ale take napriklad cukr, maso, caj, kafe, acilpirin atd.. atd.Tato skutecnost je jednoduse prokazatelna historicky nulovou umrtnosti spojenou s uzivanim marihuany,narozdil od vsech ostatnich drog…
Zadni mistnosti nasi cajovny jsou privatni nikoli verejne prostory.
V pronajatem prostoru se v dobu vaseho cviceni, pokud vim, zadna marihuana nekourila,pokud ji nekouril nektry z vasich cvicencu.Na fakt, ze v sousedni mistnosti(za dvemi dvermi..) po dobu vaseho cviceni nebudu nikoho kontrolovat-omezovat v tom zda kouri neskodnou marihuanu ci nezdravi tabak jsem pana Kuchare jasne predem upozornil!
Konzumace marihuany je v tomto state nastesti jiz davno samozrejme legalni.Vase predstava o opaku zrejme pochazi z vasi vychovy prehistorickym totalitnim rezimem CSR minuleho stoleti, jez preferoval pouze drogy a navyky otupujici a zotrocujici (alkohol,maso,tabak,cukr,televize ) Dnes jiz bohudik zijeme v dobe, kdy je legalni vybrat si svobodne svuj zpusob relaxace-rozvijenise a take svoji relaxacni drogu, tedy menit si uroven vnimani-uvedomneni-vedomi a svobodne si rozsirovat vedomi i marihuanou, jak tomu nasi predkove i bez jakychkoli negativnih nasledku(ba naopak), cinili jiz po minimalne tisice let.S vasim totalitne xenofobne fasistickym nazorem na tuto vec bych vam doporucil se odstehovat napriklad do Ciny, kde je mozna opravdu konzumace konopnych kvetu stale nesmyslne trestna, stejne vsak take jsou tam trestne/(i smrti) systemy telesnych cviceni, usilujici tez o svobodu a relaxaci tela i ducha, podobne tedy zrejme tomu vasemu?Mozna by vas tam tedy za vase ,,cviceni,, cekal provaz..,tyto fakta uvadim jen aby jste si uvedomila, kam az muze vest v dusledcich vami prezentovana mira netolerance a xenofobie.
Dale by mne naopak zajimalo jestli je ta vase cvicebni cinnost v souladu se soucasnuo legislativou CR, tedy mate-li na toto podnikani zivnostenske opravneni a zda radne platite dane z teto cinnosti-prijmu.
Dale k vasim dalsim technickym pripominkam,
Podlaha byla podle dohody a vaseho prani pred vasim prichodem ciste vytrena-proto tedy i chvilku vlhka.
Dale jsem na vasi zadost ihned zapl kamna na plny vykon,coz povazuji i vzhledem k rocnimu obdobi za minimalne dostatecny servis.
Pokud budeme mluvit o financni strance veci,ktera je zjevne hlavni motivaci vasi cinnosti,pan Kuchar vyjadril svou spokojenost s placenim 50%ze zisku vybraneho od cvicencu.Coz odpovida pozadovanym100kc na osobu.Caj zdarma jsme vam jiz nabidli jen z nasi benevolence.Bohuzel jste se postavili k teto nasi nabidce stylem,,nabidli jsme vam prst a vy chcete celuo ruku..Tedy nestacil vam spolecny caj zdarma, na kterem byste se shodli.Prekrocili jste tak svym zamerem symbioticky charakter nasi spoluprace a spise jste se nas pokusili zneuzit pro vas zistny zamer.
Pochybuji, ze jste na dymku cekali dele jak 30minut a doufam, ze tomu tak opravdu nebylo.Chapu, ze cloveku zavislem na nikotinu se dele na dymku cekat nechce.Prave proto jsem navrhoval darovat vam zdarma pouze jeden druh hotoveho caje-v pripade,ze by vas prislo deset najednou a kazdy si objednal jiny druh caje, priprava caju by obsluze trvala pochopitelne minimalne 50minut a az pote by se mozna dostale k priprave one dymky…
Vzhledem k vyse zminenemu si, doufam, uvedomite svou omezenost a nebeticnou drzost vaseho stezovani si…
Jsme radi, ze nekdo takovy jako vy nas nebude,pres nasi snahu vyjit vstric, obtezovat svoji nespokojenosti, ani nikde doporucovat a nebudeme tedy spojovani s vami, vasi cinnosti a vasim zamerem-potazmo vasemi zpusoby chovani.
Doporucil bych vam pokusit se domluvit si pronajem s nekym na vasi urovni,napriklad prostor nejake cinske restauraci, ci v KFC, ktere pan Kuchar RAD navstevuje jak se nam zminil.Tam ucejtite pouze pachy drog dle vaseho gusta..

Nic ve zlem, jenom vam pisi, jak to citim. sbohem

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google