Prodáváme ručně psaný Necronomicon

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Chaos magie, Knihy, Magie
14. října 2010 000 20:51

Necronomicon – ručně psaná zaklínací kniha používaná při rituálech, posvěcené kadidlo Zkauba s pravou ambrou a sada jedinečných magických pečetí.

Necronomicon, legendami opředená a mocná magická kniha, jejíž historie sahá až k prvním počátkům písma, do starého Sumeru. Kniha jinak též známá jako Simonův či Gregorův Necronomicon. Obsahuje rituály k rituálnímu průchodu Sedmi posvátnými Branami odpovídajícími sedmi planetárním principům a představuje tak zároveň unikátní iniciační systém. Dále obsahuje volání Strážce, unikátní sumerské exorcismy a 50 jmen Mardukových.

Pokračujte ve čtení článku “Prodáváme ručně psaný Necronomicon” »


 

Další pochybná aukce na Aukru – Simonův Necronomicon a příslušenství

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Magie
7. srpna 2010 000 20:50

Před pár dny jsem byl upozorněn na další „zajímavou“ aukci na Aukru. Uživatel codumal, který je na Aukru nový, nabízí překlad Simonova Necronomiconu – patrně se jedná o verzi od „óeldéem“ včetně meče, pečeti a kuřidla. Pečeť je údajně ze stříbra, meč není vyfocen a detaily o něm nejsou známy, ale vypadá to na nějakou katanu. Každopádně cena 1 000 Kč mi nepřijde příliš velká za všechny ty věci. Osobně by mě zajímalo, jak sehnal kadidlo Zkauba a rozhodně tak nevypadá. Pokračujte ve čtení článku “Další pochybná aukce na Aukru – Simonův Necronomicon a příslušenství” »


 

České Aukro – bezpečné aukce online?

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace, Internet, Recenze
15. prosince 2009 000 17:39

Internetovou aukci Aukro jsem dlouho přehlížel i když mi přišla zajímavá. Věděl jsem, že spousta mých známých jako třeba Radka Pilná, Hillary nebo Kojot běžně na Aukru prodávají a že s tím v zásadě nemají problém. Pravdou je, že jsem se o Aukro začal zajímat i po kauza s předraženou knihou Josefa Veselého. Zjistil jsem několik věcí, pokud se kupující či nakupující zásadně neproviní proti pravidlům Aukra, tak v zásadě provozovatele nezajímá jestli kupující 100% správně popíše prodávanou věc a jestli to nakupující „prokoukne“ nebo ne. Což může být jak výhoda tak nevýhoda. Pokračujte ve čtení článku “České Aukro – bezpečné aukce online?” »


 

Veselého magie se prodává na Aukru jako Stará kniha magie a rituálů, nalezena na půdě za 1 825 Kč!

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace, Knihy, Magie
13. prosince 2009 000 15:04

Před nějakou dobu mě na Facebooku zaujal odkaz Jaroslava Sedláka na tuto aukci na Aukru, povšimněte si efektního pokapání voskem. Ano přátelé, jedná se o knihu Josefa Veselého Magie, které vydalo nakladatelství Vodnář (letos došlo  k již 3. reprintu, takže je běžně na pultech obchodů), která se běžně prodává za 500 Kč a například u Kosmase ji můžete mít za 450 Kč.

Pokračujte ve čtení článku “Veselého magie se prodává na Aukru jako Stará kniha magie a rituálů, nalezena na půdě za 1 825 Kč!” »


Copyright © 2019 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google