Poslední aktualizace: 21. listopadu 2006

info Jaký byl BOSS 2007 [jaxi taxi]

21. listopadu 2006

Na tento víkend jsem jel s očekáváním čiré zábavy bez pseudointelektuálních keců a se snahou setkat se svými přáteli aprostě si jen užívat radosti ze života. No myslím, že se to povedlo. Celou akci jsem částečně pojali v lehce dicordiánském pojetí s Jožkou jako misjní cestu kočičáků, o čemž pojednáváme na našem kočičáckém blogu. ale to jen na okraj, to sem až tak úplně nepatří.

Celá akce byla koncipována pro 40 lidí, což byla masovost, jenž mne zpočátku vyděsila a obával jsem se, jak ji organizátoři zvládnou nicméně ukázalo se, že členové BPS Brno, jmenovitě Cornelius, Strážce, Arken i Orubi jsou sehraným týmem, které přes menší mušky nedokáže nic překvapit. Čajovna i restaurace byla zarezervována velice kvalitně a na úrovni. Celé setkání se neslo v přátelském duchu a veškeré problémy byly řešeny s rychlostí blesku v urychlovači.

Nechci zde rozpitvávat rúzné vtipné a rozmarné příhody, takových vyprávěčů se jistě najde dost. Jen jsem chtěl poděkovat lidem na svém místě, jimiž se Brněnská sekce bezpochyby stává, za dobrou akci, již se rád kdykoliv v budoucnosti zúčastním.

Tedy Codyho zhodnocení: BOSS je dobrou akcí na seznámení s mnoha lidmi podobně smýšlející v oblasti esoteriky a okultismu.

Osobní poznámka na konec - na tomto víkendu se opět prohloubil pocit spřízněnosti a opravdu hlubokého přátelství s mnoha lidmi. Smutek v duši, jenž jsme cítil při loučení byl pro mne střepinou, jenž navždy zůstane v mém srdci. Děkuji tedy těm, jenž se s námi přišli rozloučit. Díky Orubi, díky Cornelie, Díky Hannah. Díky všem přátelům, kteří tam byli se mnou. Díky Barako, Jožko, Mab i Strážce a díky všem, se kterými jsem mluvil a nevyjmenoval je zde ... Díky všem zajímavým lidem které jsem zde poznal ať už to byl Galen nebo Marina, Byl jsme rád,že jsem po letech mohl opět mluvit s Eldarem a trochu prohodit slova i s Kosttou. Melancholická vzponínka na Xko zůstává. Díky i za ..ehm ... prazvláštní setkání s Nimloth:-))) Prostě Thanks a lot, my friends ... S Pu-Ehrem a Shishou an věčné časy. Ať žije Eris, Enki a Brno!

PS: Starobrno je fakt hnusný pivo:-)

Boss II
Boss II
Boss II
Boss II
Boss II
Boss II
Boss II
Boss II
Boss II

Související odkazy:
Blog nejen Baraky - Eastwick
Blog Corneliův příspěvek 1, Blog Corneliův příspěvek 2
Blog Euridiky
Blog Lithin, a ještě jeden příspěvek
Blog Orubi
Blog Strážcův
Blog Venedikta, fotky, a ještě jeden

Varování: Blog Venedikta doporučuju nečíst, je to nečitelný, děs, běs, hrůza (srdce webdesignéra pláče:-((). Navíc Venedikt píše s plno chybama a to zcela opomíjím jeho katastrofálně hypertrofovaný smysl pro patetičnost a nebo ... se do Orubi, Remiho a mně fakt zamiloval.

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#boss2

info Brno je zlatá loď [jaxi taxi]

7. listopadu 2006

Tak jsem byl o víkendu v Brně. Po několika mnoho letech jsem opět navštívil tuto Brněnskou metropoli. Krom toho, že jsme byl pozván, jsem chtěl tuto zlatou loď poznat detailněji a měl jsem v plánu tak se sejít s Catalessi a pak také se Strážcem.

No musím uznat, že víkend to byl přepychový, starali se o mne jak o vlastního. jen by mě zajímali co všichni na tom Brnu mají, když tam pořád prší? Asyl jsem dost doma u Orubi, kde právě probíhala kočkiáda /což mne, jako člena klanu Kočičáků nemohlo vyvést z míry). Naopak jsem navázal jasnou komunikaci (Uáááá ... mňau ...grrr ..škráb ...vrrr). No bylo tam fakt hezky, nepršelo tam, nefoukal vítr, měkká postel a milá Orubi (slovo postel a Orubi je zde opravdu jen náhodou vedle sebe, čestný pionýrský - fakt Corny:-)).

Sobotní odpoledne se neslo ve znamení Chajovny, upřímně na mne ta čajovna nějak extra dobrý dojem neudělala, obsluha taková odměřená, suchá. Pu-Erh průměrný a vodní dýmka taktéž. Nicméně, jsme tam byl spíše kvůli lidem. Nejdříve přišel Strážce a pak Catalessi, naše setkání s cat. bylo navzdory jiným názorům milé a vstřícné, alespoň co já mohu soudit. Byl jsem mile a příjemně překvapen, kdože je to exDianann zač.

Brno

Jinými slovy v Brně mě bylo moc krásně a moc se mi tam líbilo, strašně nerad jsem odtamtud odjížděl, měl jsem v sobě podobnou podzimní melancholii, jako když končil Eastwick OPEN (ten mezitím v mé duši porvedl hezký hřbitov, v dobrém smyslu). Takže myslím, že tam vždy najdu přátele, kvůli kterým se tam budu chtít vracet (a to rozhodně na BOSS a nikoliv bos).

Související odkazy:
Blog Catalessi
Blog Orubi
Blog Strážcův
X Wicca - BOSS II

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#brno

info BOSS II 2007 [info]

30. října 2006

Byl jsem Corneliem von Castanedou požádán, abych na blogu zmínil konání Bossu. Tak tak činí, snad to dopadne, tak, že se také zůčastním mé srdce mne tam táhne.

Dne 17. 11. 2005 v Brně se bude konat v pořadí již druhý sraz Čarodějstva a „studujících“ magické, esoterické, nábožensko-filozofické obory. Začátek od 16:30.

Je nám ctí Vás podruhé pozvat na sraz do Brna. Program opět bude na účastnících neb náplní je se zkrátka potkat a vzájemně pokecat a vyměnit si zkušenosti.

Bude zamluvena čajovna s výbornými vodními dýmkami a čaji, na večer hospůdka s chutnou kuchyní a pokud bude zájem a chuť, můžeme vyrazit do ulic nočního Brna.
Pokud budete chtít přijet, prosím potvrďte svou účast na mail: Brno.Boss@seznam.cz. Potvrzení účasti není závazné, ale pokud nedáte nijak vědět, nedozvíte se kde bude sraz a kam se pujde. Přihlášky nám budou sloužit jako zdroj informací, abychom věděli jak velké prostory zarezervovat k ničemu jinému.
Do přihlášky též napište, zda máte zájem přespat. Počet míst je omezený (a částečně již zabraný), ale dá se nějak domluvit. V případě, že jste Brňák a můžete poskytnout nabídku k noclehu někomu dalšímu.

Příhláška by tedy měla obsahovat:
a) jméno
b) zda můžete či potřebujete pomoc se zajištěním ubytování (Ovšem je lepší spoléhat se i na vlastní síly)

Zpětně vám zašleme: potvrzení, že s vámi počítáme, telefoní kontakt na nás, a informace, kde se sraz bude konat a koho můžete očekávat. My jako organizátoři si ovšem ponecháváme právo zamítnout bez udání důvodů (K čemuž určitě nedojde:).

Přihlášky zašlete do 10.11.06 později lze též, ale bude to problematičtější a prostě můžete mít smůlu, že se nedostaneme k internetu. V brzké době bude k dispozici i místnost na fórum http://xwicca.wz.cz (tak kolem úterý), kde bude možnost projednat nocleh mezi jednotlivými účastníky.
Snad vše. Těšíme se na Vás a na příjemné a užitečné debaty. Vítání jsou všichni :)))
Vaši organizátoři Cornelius a Strážce

Související odkazy:
X Wicca - BOSS II

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#boss2

Další / Ostatní; příspěvky jsou v archívu. Čtěte!

Motto:

Budoucí perfectum - Přeskakujeme, protože něco jako perfektní budoucnost neexistuje.“

Douglas Addams, Stopařův průvodce po Galaxii

Co je Bloxxter?

Bloxxter je takový malý, asi ne příliš známý blog. Pojednává o všem co si zamanu. O webdesignu, kultuře, magii, filosofii i etice. Občas sem napíšu i nějaký úvahy nebo dokonce indispoziční exkrementy.

Jeho předchůdcem byl CodyBlog, ale ten již odpočívá v archívu. Doufám, že to co si zde přečte Vás alespoň trochu zaujme.

Příjemnou četbu!!!

Informace

¬ Omluva

Zatím jsem se bohužel nedokopal k naprogramování reakcí na příspěvky. Omlouvám se. Pokud chcete na příspěvky reagovat, použijte prosím mail nebo mojí diskusi na Codyho stránkách.

Archív

• Archív

• » 2 / 2006

• Rok 2006

• Rok 2005

• Rok 2004

• Rok 2003

CodyBlog

Mé projekty

Alibi Rock

Codyho stránky

DobROVod

Spřízněné projekty

c.d.c. El Dorado

Jak psát web

Katalogy

Ronyho weblog

Sleduju blogy

About Weblog

conBlog

Dagblog

Dlouhý Web: Weblog

Choseho weblog o webu

Hand Made weblog

Izsak's Weblog

IL Blog

Interval

Kryl blog

Lukáš Mačí na webu

Laco

Lenco.cz

Mayov poznámkový blok

Mraveniště

Oříšek

Pacholliniho seky

PR blog

Přístupnost weblog

Pooh - Webdesign

Sklero-Seo

Václavák

Weblogy.cz

Weboviny Jirky Chomáta

Sova v síti

Tvorba WWW

Vyhledávače.info

Yuhůův Weblog

Země očima nepozemšťama

Čtu blogy

Blogy Noiry „Věštník Avalonský“

Blogy Noiry „Darkness Embraced“

Blog Zahrady

Deníček Yuhůův

Jan Ambrož weblog

Mystický (?) blog Mystiq

Noční úvahy

Strážcův blog - „Život sám“

Registruju blogy

Blog Asfaloth

Blog „† Unholy Bible †“ Addy Cruel

Blog „Deník šílené wiccanky“ Allsy

Blog Caroll

Blog „Deník pohana“ Dragona of Celts

Blog Eurika

Blog NetAndyho

Blog „Moonshine“ Cornelia a Vermarky

Elijahův magický deníček

Remiho blog

Podporuji

Darkness.eleferno.cz

Christine - tělem i duší

Každý bloguje

Kontakt


Cody
@: cody@email.cz
GSM: +420608654501
ICQ: 237884664
Web: cody.mysteria.cz
„Solve et Coagula!“

Autorská práva

© Bloxxter ™ Veškeré texty na těchto stránkách jsou samozřejmě chráněny autorským zákonem.

Což znamená, že pokud odkážete na mě, coby zdroj, můžete si dle libosti používat jakékoliv texty chcete.

Pokud já cituji nějaké zdroje, jsou vždy uvedeny coby použité literatura či zdroje.

Pokud chcete na tento blog odkazovat, klidně tak udělejte v jakékoliv formě se Vám zamane. Budu moc rád.

Validita

CSS validní dle standardů W3C - validní dle W3C

HTML validní dle standardů W3C - validní dle W3C

Odběrové kanály

ATOM – ATOM 0.3

RSS – RSS 2.0

Změny webu

• 28. srpna 2006 •

Bloxxter se přesunul na novou adresu a nový hosting.

• 12. ledna 2006 •

Změněny a přidány některé ikony.

• 25. listopadu 2005 •

Zaregistrován mirror na adrese http://bloxxter.webz.cz. Upravena/opravena ikonka sekce magie. Zrušena sekce Omluva a zřízena sekce informace, kam byla tato omluva přesunuta a tamtéž dodány informace o nově zřízeném mirroru.

• 31. října 2005 •

Opět odstraněna možnost reakce mailem. Z mě nepochopitelných důvodů nefunguje, než to dám dohromady, tak to stahuji.

• 3. října 2005 •

Přídána ikonka pro sekci hudba. Odebrána položka související odkazy z pravého sloupce. Přidána možnost reakce e-mailem.

• 17. září 2005 •

Změněno pořádí pravého sloupce, přidány odkazy na blogy. Přidána ikonka projektu Too Cool for IE.

• 9. srpna 2005 •

Nová ikonka pro „obor“ internet a informace.

• 24. května 2005 •

Přidána sekce změn, ověřena validita CSS a HTML kódu, nová ikonka pro „obor“ jaxi taxi, přidána CSS třída .citace.

Bloxxter is too cool for IE

Taky máte pocit, že Váš web příliš dobrý pro nejrozšířenější internetový prohlížeč Microsoft Internet Explorer? Pak podpořte projekt Too Cool for IE!