Trocha březnové statistiky bloxxter.info

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace
5. března 2011 v 11:07

Slyšel jsem, že lidé říkají, že můj blog je docela známý a navštěvovaný. Podíval jsem se do statistik návštěvnosti a zdá se, že to opravdu není zlé. Podívejme se co nám to sem chodí za lidi, jací a kam.

Pokračujte ve čtení článku “Trocha březnové statistiky bloxxter.info” »

Článek už četlo 568 čtenářů.


 

Výpadek blogu Bloxxter tento týden

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Změny na Bloxxteru
14. srpna 2009 v 10:52

Vážení čtenáři,
jak jste si asi všimli, tento týden měl tento blog výpadek. Bylo to způsobené přechodem na jiný hosting. Jinak jsem přecházel proto, že jsme nebyl spokojen s provozem mého blogu, častými výpadky a laxním přístupem. Pokračujte ve čtení článku “Výpadek blogu Bloxxter tento týden” »

Článek už četlo 491 čtenářů.


 

Zakázaný autor Jozef Karika a New Age blog Bloxxter

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Jaxi Taxi
27. června 2009 v 13:34

Před krátkou dobou jsem se rozhodl zveřejnit článek Jozefa Kariky u mě na blogu poté, co mu to nebylo umožněno na Slovensku. Odezva byla u článku nemalá a včera jsem na blogu Cenzura – u kterého nevím nakolik je to křesťanská propaganda a nakolik blog o cenzuře – našel právě odkaz na tento příspěvek se zhodnocením blogu Bloxxter i samotného J. K.

Pokračujte ve čtení článku “Zakázaný autor Jozef Karika a New Age blog Bloxxter” »

Článek už četlo 1414 čtenářů.


 

Staro-Nový a snad konečný vzhled Bloxxteru

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Změny na Bloxxteru
17. února 2009 v 21:56

Ano je to tady. Po několika měsících a letech mě má současná nemoc dovolila předělat vzhled blogu, který jsem před dlouhou dobou připravil a nasadit ho sem. Jedná se o vzhled, který považuju za přehledný, čistý a můj. Nevím jestli se Vám bude líbit, doufám, že ano, a i kdyby ne, tak se s tím budete muset smířit, protože nyní budu dolaďovat už jenom tenhle. Pokud najdete nějaké mušky, brouky tak mi to napište, je možné že jsme něco přehlédl.

Článek už četlo 450 čtenářů.


 

Ohlédnutí

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Jaxi Taxi, Úvahy, Změny na Bloxxteru
10. února 2009 v 12:10

Tak mě Jožka svým příspěvkem přinutil se zastavit, zamyslet a napsat nějaké ohlédnutí. Za sebou, za svým blogem a za svým životem. Asi ne rozhodně tak osobní jako měl můj nejoblíbenější Kočičák, ale bude to moje. Pokračujte ve čtení článku “Ohlédnutí” »

Článek už četlo 437 čtenářů.


 

Nepříjemné změny na blogu Bloxxter

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace, Změny na Bloxxteru
4. února 2009 v 12:04

Možná jste si všimli ne zcela příjemných změn na blogu Bloxxter, včetně jednodenního výpadku a dnešního krátkodobého výpadku. Situace už nebyla únosná a proto jsme byl nucen provádět downgrady, upgrady, velice ošklivé machinace s databází a vůbec velice nepěkné černomagické operace. Výsledek je takový, že se mi podařilo dát tento blog do funkčního stavu, nicméně bohužel za cenu toho, že jsem přišel o poslední příspěvky, tedy o příspěvky za posledního třičtvrtě roku. Jak si můžete všimnout, poslední příspěvek, který zde vidíte je z března 2008.

Je mi to moc líto bohužel nic víc s tím udělat nejde. Takže se s tím prostě smiřte a jedeme dál, také samozřejmě nastavení tématu Ocadia není moc upravené a počeštěné a taktéž odkazy nefungují zcela dobře. Pracuji na tom, průběžně to budu upravovat, kdyžtak to prosím do začátku omluvte.

Článek už četlo 439 čtenářů.


Copyright © 2018 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google