Trocha březnové statistiky bloxxter.info

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace
5. března 2011 000 11:07

Slyšel jsem, že lidé říkají, že můj blog je docela známý a navštěvovaný. Podíval jsem se do statistik návštěvnosti a zdá se, že to opravdu není zlé. Podívejme se co nám to sem chodí za lidi, jací a kam.

Pokračujte ve čtení článku “Trocha březnové statistiky bloxxter.info” »


 

Výpadek blogu Bloxxter tento týden

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Změny na Bloxxteru
14. srpna 2009 000 10:52

Vážení čtenáři,
jak jste si asi všimli, tento týden měl tento blog výpadek. Bylo to způsobené přechodem na jiný hosting. Jinak jsem přecházel proto, že jsme nebyl spokojen s provozem mého blogu, častými výpadky a laxním přístupem. Pokračujte ve čtení článku “Výpadek blogu Bloxxter tento týden” »


 

Zakázaný autor Jozef Karika a New Age blog Bloxxter

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Jaxi Taxi
27. června 2009 000 13:34

Před krátkou dobou jsem se rozhodl zveřejnit článek Jozefa Kariky u mě na blogu poté, co mu to nebylo umožněno na Slovensku. Odezva byla u článku nemalá a včera jsem na blogu Cenzura – u kterého nevím nakolik je to křesťanská propaganda a nakolik blog o cenzuře – našel právě odkaz na tento příspěvek se zhodnocením blogu Bloxxter i samotného J. K.

Pokračujte ve čtení článku “Zakázaný autor Jozef Karika a New Age blog Bloxxter” »


 

Staro-Nový a snad konečný vzhled Bloxxteru

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Změny na Bloxxteru
17. února 2009 000 21:56

Ano je to tady. Po několika měsících a letech mě má současná nemoc dovolila předělat vzhled blogu, který jsem před dlouhou dobou připravil a nasadit ho sem. Jedná se o vzhled, který považuju za přehledný, čistý a můj. Nevím jestli se Vám bude líbit, doufám, že ano, a i kdyby ne, tak se s tím budete muset smířit, protože nyní budu dolaďovat už jenom tenhle. Pokud najdete nějaké mušky, brouky tak mi to napište, je možné že jsme něco přehlédl.


 

Ohlédnutí

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Jaxi Taxi, Úvahy, Změny na Bloxxteru
10. února 2009 000 12:10

Tak mě Jožka svým příspěvkem přinutil se zastavit, zamyslet a napsat nějaké ohlédnutí. Za sebou, za svým blogem a za svým životem. Asi ne rozhodně tak osobní jako měl můj nejoblíbenější Kočičák, ale bude to moje. Pokračujte ve čtení článku “Ohlédnutí” »


 

Nepříjemné změny na blogu Bloxxter

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace, Změny na Bloxxteru
4. února 2009 000 12:04

Možná jste si všimli ne zcela příjemných změn na blogu Bloxxter, včetně jednodenního výpadku a dnešního krátkodobého výpadku. Situace už nebyla únosná a proto jsme byl nucen provádět downgrady, upgrady, velice ošklivé machinace s databází a vůbec velice nepěkné černomagické operace. Výsledek je takový, že se mi podařilo dát tento blog do funkčního stavu, nicméně bohužel za cenu toho, že jsem přišel o poslední příspěvky, tedy o příspěvky za posledního třičtvrtě roku. Jak si můžete všimnout, poslední příspěvek, který zde vidíte je z března 2008.

Je mi to moc líto bohužel nic víc s tím udělat nejde. Takže se s tím prostě smiřte a jedeme dál, také samozřejmě nastavení tématu Ocadia není moc upravené a počeštěné a taktéž odkazy nefungují zcela dobře. Pracuji na tom, průběžně to budu upravovat, kdyžtak to prosím do začátku omluvte.


Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google