Staro-Nový a snad konečný vzhled Bloxxteru

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Změny na Bloxxteru
17. února 2009 000 21:56

Ano je to tady. Po několika měsících a letech mě má současná nemoc dovolila předělat vzhled blogu, který jsem před dlouhou dobou připravil a nasadit ho sem. Jedná se o vzhled, který považuju za přehledný, čistý a můj. Nevím jestli se Vám bude líbit, doufám, že ano, a i kdyby ne, tak se s tím budete muset smířit, protože nyní budu dolaďovat už jenom tenhle. Pokud najdete nějaké mušky, brouky tak mi to napište, je možné že jsme něco přehlédl.

Původně rodák z krkonošské Jilemnice, nyní už pár let SEO konzultant a pasivní člen a udržovatel Mezinárodní pohanské federace v Praze. Sleduji co se kolem mne děje a snažím se zlepšovat sám sebe i okolní svět. Miluju hudbu, tanec a knížky. Rád cestuju a poznávám nové lidi a nové výzvy.Jsem pohan a magik poměrně postmoderního ražení. Nenechám se tím zmást. Řikají mi Cody. Jsem Pavel Ungr.


4 komentáře

Brozkeff
Úno 17, 2009 at 22:47

Na několika místech bych text trochu víc oddálil od těch černých rámečků. Zejména v tom pravém sloupci (Twitter apod.) Sice už je i teď úzký, ale prostě text nalepený úplně na okraj na mě nepůsobí dobře.

Zkus rovněž nastavit větší řádkování, třeba 1.3, 1.4 nebo tak, vyzkoušej různé varianty. Mám zkušenosti že pro pocit „čistoty“ a dobré čitelnosti je dobrá hodnota 1.4, používám ji na blogu a je i na Divinoru.


 
Smrtě
Úno 26, 2009 at 16:28

Já naopak moc chválím a dávám devět kos z deseti. Jediným nedostatkem je tu trochu nepřehledné menu a nadpisy, doporučuju trochu to odstínově odlišit, ať ta šedá nepůsobí tak jednolitě. Levá lišta bomba:)


 
MS
Úno 27, 2009 at 08:57

Černá a bílá je dobrá klasika. Decentní, trochu uniformní, ale seriozně působící. Ovšem není to moc originální. Při vstupu jsem myslela, že jsem na almanach.cz. Neva, i tak jsou to barvy klasiků.


 
Cody
Úno 27, 2009 at 14:42

Brozkeff: Dobrý postřeh, to udělám. a odřádkováním zkusím zaexperimentovat.

Smrtě: Jak myslíš nepřehledné menu a nadpisy? Dokážeš to trošku víc specifikovat?

MS: No, ono tohle je 2 roky starej design, takže originalita tam je, jen mi to trvalo dva roky dát na blog:-)

Každopádně všem díky!


 

Napsat komentář

Copyright © 2018 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google

%d blogerům se to líbí: