Zakázaný autor Jozef Karika a New Age blog Bloxxter

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Jaxi Taxi
27. června 2009 000 13:34

Před krátkou dobou jsem se rozhodl zveřejnit článek Jozefa Kariky u mě na blogu poté, co mu to nebylo umožněno na Slovensku. Odezva byla u článku nemalá a včera jsem na blogu Cenzura – u kterého nevím nakolik je to křesťanská propaganda a nakolik blog o cenzuře – našel právě odkaz na tento příspěvek se zhodnocením blogu Bloxxter i samotného J. K.

Pokračujte ve čtení článku “Zakázaný autor Jozef Karika a New Age blog Bloxxter” »


 

Proč na Slovensku nemohl vyjít článek Jozefa Kariky “Prečo na Slovensku vypukne občianska vojna”

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Knihy
6. června 2009 000 10:59

Před pár dny na mne v RSS čtečce zablikal nový článek na blogu Jozefa Kariky, klikl jsem na odkaz a článek nikde. Hm, to se občas stává, že RSS vygeneruje špatný odkaz. Šel jsem na stránku blogu přímo a ejhle jen hlavní stránka blog.sme.sk. Ano, jeho blog již neexistuje. Později jsme to probírali s Michalem a on mi článek zaslal k přečtení. Článek je ostřejší a rýpe do míst, do kterých je zvyklé nerýpat, tedy styl Jozefa Kariky jak ho znám, ale rozhodně to nebylo nic, proč by člověk bez vysvětlení poskytovatelů měl přijít o blog.

Pokračujte ve čtení článku “Proč na Slovensku nemohl vyjít článek Jozefa Kariky “Prečo na Slovensku vypukne občianska vojna”” »


Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google