Trocha březnové statistiky bloxxter.info

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace
5. března 2011 000 11:07

Slyšel jsem, že lidé říkají, že můj blog je docela známý a navštěvovaný. Podíval jsem se do statistik návštěvnosti a zdá se, že to opravdu není zlé. Podívejme se co nám to sem chodí za lidi, jací a kam.

Návštěvnost

Za rok můj blog navštívilo přes 40 000 unikátních návštěvníků. Což je více než 100 lidí denně. Není to moc, ale ani málo. Nejvíce lidí chodí z odkazujících stránek (37%) a hned poté z vyhledávačů (36%). Přímá návštěvnost je taky zajímavá, protože to jsou lidi, co mají můj blog uložený v oblíbených nebo si ho pamatují – 28%. 40% návštěvníků se na můj blog vrací.

Zajímavé články

Trhák tento rok byl kontroverzní článek od Jozefa Kariky, který přitáhl pětinu celkové návštěvnosti a tento článek je navštěvovanější než úvodní stránka mého blogu, která má pouze 13%. Další hvězdy mého blogu jsou:

Odkud se chodí

Není to překvapením, řazeno dle počtu návštěvníků (jen několik nejčastějších návštěvníků):

  1. Facebook
  2. Kojot.name
  3. Grimoar.cz
  4. Moje-kniha-stinu.blog.cz
  5. Divinorum.cz
  6. Korzar.sme.sk (to už je trochu zajímavé)
  7. Střelectvi.cz (to mě dost překvapuje)

Přes co chodí – klíčová slova

Slova jako noira blog, josef veselý, oldm, matera opidum, za zrcadlem, vojtěch kodet atp. mne nepřekvapují. Ale jiná, zajímavější slova mne uvádějí občas v úžas: “+snop site:http://bloxxter.info/” buďto se kontroluje Snop sám nebo ho kontroluje někdo jinýVeselý obličej. Fráze “jak zakázat prstc” je taky zajímavá a vůbec netuším, co dotyčný hledalVeselý obličejStejně jako “žádost o milost” mě nutí se zamýšlet, o čem to vlastně občas píšu? A u fráze “antroposofický včelař” opravdu zůstávám stát s otevřenou pusou. Pak už mě nepřekvapí ani “dobré kurvy na slovensku” nebo “hodná obluda” či “holka jako lusk”.

Jak se hledá a čím se chodí

Asi se dá předpokládat, že na můj blog bude chodit více lidí přes Google a opravdu je tomu tak. Ano, téma Bloxxteru není moc pro jednoduché, nenáročné typy a ani pro po povrchu klouzající. Ani ne pro ty, pro něž co počítač bedna a internet modré éčko kam si napíšou do okénka hledání na Seznamu www.seznam.cz. Což je přesně cílová skupina Seznamu.

Lidé chodí primárně přes Firefox a Windows. Ale Linux má hezkých 5% a Mac OS 3%. 0,6% lidí chodí přes mobilní zařízení a vede – samozřejmě iPhone, potom Symbian a Android, iPod.

Dodatek pro inzerenty

Odkaz z hlavní stránky 500 Kč/měsíčně, odkaz z článku 300 Kč/měsíčně.


3 komentáře

snop
Bře 9, 2011 at 00:46

🙂
To je zajimave 🙂 A ne, nekontroluji se sam 🙂


 
Hwjezdarka
Bře 17, 2011 at 13:01

Taky občas zajdu, a stejně jako i Tvé Necronomicon stránky mám v záložkách. :o)
K návštěvnosti gratuluji, ale neudivuje mě to…


 
Jozef Karika
Dub 23, 2011 at 11:12

Ďakujem za zverejnenie môjho kontroverzného článku a som rád, že pritiahol na blog toľko ľudí! 🙂


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google