Ohlédnutí

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Jaxi Taxi, Úvahy, Změny na Bloxxteru
10. února 2009 000 12:10

Tak mě Jožka svým příspěvkem přinutil se zastavit, zamyslet a napsat nějaké ohlédnutí. Za sebou, za svým blogem a za svým životem. Asi ne rozhodně tak osobní jako měl můj nejoblíbenější Kočičák, ale bude to moje.

Nemám čas. To je tak nějak přirozené a normální pro mě. Na blog v podstatě píšu proto že jsem tak nějak trochu nemocný a jsem doma a tak si člověk čas najde. Nicméně cítím, že se to zlepšuje, krom mého zaměstnání jsem teď v lednu odvalil největší masu zakázek na weby a SEO a věstník PFI. Takže teď už to je jen takové šolichání a nebo drobné práce. Naštěstí.

Když už jsme narazil na tu PFI, stejně je to veřejné tajemství, tak proč to tajit, že. V lednu tady byla Morgana a tak se Zahrada rozhodl zahodit svůj post Národního koordinátora a předhodit lvům nás dva tedy, Jožka já jsme nyní národní koordinátoři PFIcz. Děkuji, děkuji, podpisy až na letišti prosím 🙂

Máme s Jožkou myslím hezky našlápnuto, děláme nový web, připravujeme přednášky, snažíme se stále vylepšovat obsah Věstníku, s Dávným Obyčejem chystáme pohanskou linii na Festivalu Fantazie v Chotěboři a hlavně, hlavně k nám přijede koncertovat Damh the Bard. Joj to bude zase nářez.

S Blasphemionem máme za sebou první rok a ten jsme slavili vlastí doménou, takže nás najdete na adrese blasphemion.eu.

Trošku se mi nezadařilo s blogem, hosting na kterém ho mám mi trošku zazlobil a poté co jsme to musel všechno opravovat, tak se stalo, že jsme přišel, dost nešťastně, o příspěvky za uplynulý půl rok. No co se dá dělat, zkusím to ještě nějak pofixovat a třeba je ještě dostanu z toho xmlka. Na druhou stranu to znamenalo, že máme nový design, který má spoustu zajímavých nových funkcí pro uživatele (objevíte je?) a myslím, že není vyloženě ošklivý. Kdyby jste narazili na nějaké problémy, pište, opravím je.

No musím říct, že ačkoliv toho je strašně moc, tak cítím, že se vše uklid’nuje a vylepšuje a jsem prorokem světlých zítřku.

Původně rodák z krkonošské Jilemnice, nyní už pár let SEO konzultant a pasivní člen a udržovatel Mezinárodní pohanské federace v Praze. Sleduji co se kolem mne děje a snažím se zlepšovat sám sebe i okolní svět. Miluju hudbu, tanec a knížky. Rád cestuju a poznávám nové lidi a nové výzvy.Jsem pohan a magik poměrně postmoderního ražení. Nenechám se tím zmást. Řikají mi Cody. Jsem Pavel Ungr.


Napsat komentář

Copyright © 2018 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google

%d blogerům se to líbí: