Zakázaný autor Jozef Karika a New Age blog Bloxxter

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Jaxi Taxi
27. června 2009 000 13:34

Před krátkou dobou jsem se rozhodl zveřejnit článek Jozefa Kariky u mě na blogu poté, co mu to nebylo umožněno na Slovensku. Odezva byla u článku nemalá a včera jsem na blogu Cenzura – u kterého nevím nakolik je to křesťanská propaganda a nakolik blog o cenzuře – našel právě odkaz na tento příspěvek se zhodnocením blogu Bloxxter i samotného J. K.

Bloxxter, 6. 6. 2009 o 10:17, článok o čerstvo zakázanom a vyradenom blogerovi zo SME Jozefovi Karikovi. Prosím niektorých priateľov, aby zmienku o webe solidarizujúcom so zakázanými autormi (Práve otvorili osobitnú rubriku o cenzúre, v ktorej je zatiaľ z autorov jedine Jozef Karika) nepovažovali na tomto mieste za jeho propagáciu. Tento web dáva veľký priestor pre New Age a zdá sa, aj pre ideológiu satanizmu, ktorá je ostatne vždy priamo, či nepriamo spätá s Novým vekom.

Cenzúra - Monitoring - Monitoring Zbytek nechávám s úsměvem bez komentáře.

PS: Vzkaz pro paranoiky, to, že má teď můj blog časté výpadky není tím, že by si na mě po tomto článku zasedla nějaká všemocná vladní agentura, jen jsem si vybral špatný hosting.

PPS: A jako doplnění ještě další zábavný odkaz: http://linkuj.cz/?id=show&viewnr=4&typ=0&par=81461 (Je Korax idiot? Může za to BIS? A co na to Jan Tleskač?)

4922_1163073833452_1126045691_491331_5162510_n

Původně rodák z krkonošské Jilemnice, nyní už pár let SEO konzultant a pasivní člen a udržovatel Mezinárodní pohanské federace v Praze. Sleduji co se kolem mne děje a snažím se zlepšovat sám sebe i okolní svět. Miluju hudbu, tanec a knížky. Rád cestuju a poznávám nové lidi a nové výzvy.Jsem pohan a magik poměrně postmoderního ražení. Nenechám se tím zmást. Řikají mi Cody. Jsem Pavel Ungr.


5 komentářů

Madsheep
Čvn 29, 2009 at 15:39

😀


 
Darken
Čvn 30, 2009 at 21:06

Ze se kamaradis se satanisty vi kazdy a ze zde davas prostor pro wiccu take, takze maji defacto pravdu. To ze jsou to idioti je vec druha 🙂


 
Sandro
Čvc 4, 2009 at 12:30

Obětována byla celá slečna, nebo jenom její počestnost? 😀 😀 😀


 
Lloyd28Alfreda
Lis 10, 2010 at 21:59

Have no enough money to buy a car? You not have to worry, because that is possible to receive the business loans to solve such problems. Thus take a collateral loan to buy all you want.


 
jozef
Led 3, 2011 at 00:08

To čo Tu píšete o Jozefovi Karikovi sa stalo v plátku SME aj mne….
24. februára 2010 som napísal svoj názor v internej diskusii blogerov SME. Asi po 20 minutách som chcel pozrieť reakcie a nemohol som sa prihlásiť. Píšu Tam, že v prípade problémov treba kontaktovať SME. Tak som kontaktoval, kde som sa veľmi prezieravo pýtal či sa jedná o dočasnú, alebo už trvalú poruchu…. Samozrejme mi nikto neodpovedal!! A na druhý deň som zistil, že prihlásenie už funguje, ale z ponuky bol odstránený prístup do diskusie….!!
A Tak je To doteraz! Takéto jednanie ma vtedy veľmi znechutilo. A samozrejme som bol vyradený zo zoznamu blogerov a pre SME neexistujem. Neskôr som zistil, že môžem ďalej písať, ale moje príspevky sa nezobrazujú verejne na stránke SME. Čítajú ich len narušení jedinci ktorí vedia ako na To, a ktorí ich zrejme aj chápu…. Pre najdemokratickejší plátok vo Vesmíre sú však neprijateľné a nežiadúce….
A toto sa stalo bez akéhokoľvek vysvetlenia, predchádzajúceho upozornenia, bez možnosti obhajoby….!! V rozpore s ich vlastným – Kódexom blogera – kde sa takáto možnosť vôbec neuvádza!! Asi po pol roku mi zrušili aj diskusné konto na ostatné články!
Samozrejme že sa nemienim doprosovať ich milosti, ani podliezať, ale keď som neskôr v inej veci písal predstaviteľom SME ani na jednu interpeláciu som nedostal odpoveď….
A na To majú zas iný kódex –
Základné zásady
1. Denník SME vyznáva hodnoty osobnej slobody, spravodlivosti a slušnosti. Vo svojej práci sa snaží o presadenie týchto hodnôt v spoločnosti.

2. Hlavnými zásadami, ktorými sa riadia pracovníci denníka SME pri svojej práci, sú nestrannosť, vyváženosť, objektivita, pravdivosť a dôsledné overovanie faktov.
Písal som- Čikovskému, Kostolnému, Leškovi, Morvayovi a iným….
1 za všetkých – všetci na 1….
Ďakujem za pochopenie.
S úctou
j. sjekel
sjekel.blog.sme.sk


 

Napsat komentář

Copyright © 2018 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google

%d blogerům se to líbí: