Prodáváme ručně psaný Necronomicon

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Chaos magie, Knihy, Magie
14. října 2010 000 20:51

Necronomicon – ručně psaná zaklínací kniha používaná při rituálech, posvěcené kadidlo Zkauba s pravou ambrou a sada jedinečných magických pečetí.

Necronomicon, legendami opředená a mocná magická kniha, jejíž historie sahá až k prvním počátkům písma, do starého Sumeru. Kniha jinak též známá jako Simonův či Gregorův Necronomicon. Obsahuje rituály k rituálnímu průchodu Sedmi posvátnými Branami odpovídajícími sedmi planetárním principům a představuje tak zároveň unikátní iniciační systém. Dále obsahuje volání Strážce, unikátní sumerské exorcismy a 50 jmen Mardukových.

Poprvé nabízená ručně psaná verze. 150 listů vložených po dvou v průhledných obalech kvůli ochraně textu (například během rituálů) vložených do černých desek s kroužkovou vazbou. Možnost nechat si knihu dodatečně svázat. Kniha byla rituálně posvěcena a použita při několika různých rituálech magickým uskupením Blasphemion.

Společně s knihou nabízíme lahvičku (10ml) unikátního kadidla Zkauba s příměsí pravé ambry (!) vytvořeného a posvěceného přesně podle níže uvedeného předpisu pocházejícího z knihy Al Azif.

„V den a hodinu Merkura a za rostoucího Měsíce vezmi stejné díly Myrhy, Cibet, Storaxu, Pelyňku Pravého, čertova lejna, Galbana a pižma. Dobře tyto ingredience promíchej a rozdrť vše na velmi jemný prášek.

Takto shromážděné prvky umísti do nádoby ze zeleného skla a zapečeť ji mosazným uzávěrem předem popsaným znaky Marta a Saturna. Pozvedni nádobu ke Čtyřem Větrům a nahlas zvolej velká slova moci takto:

K Severu: ZIJMUORSOBET, NOIJM, ZAVAXO!

K Východu: QUEHAIJ, ABAWO, NOQUETONAIJI!

K Jihu: OASAIJ, WURAM, THEFOTOSON!

K Západu: ZIJORONAIFWETHO, MUGELTHOR, MUGELTHOR-YZXE!

Po sedm nocí musíš koupat nádobu ve Světle Měsíce po dobu jedné hodiny. Také nechť je zakryta látkou od rozbřesku až do soumraku.

Jakmile je toto vše vykonáno je kadidlo připraveno k užití a bude mít ten účinek, že kdo znalý ji bude užívat bude mít moc povolat Pekelné legie a poroučet jim.

Užívej vůně Zkauba ve všech ceremoniích starého Vědění tak, že vhodíš výtažky na řeřavé uhlí tisu nebo dubu. Až se duchové přiblíží, budou kouřovými výpary okouzleni a fascinováni, což jejich síly spojí s tvou vůlí.“

Součástí nabídky jsou rovněž magické pečetě vytvořené přímo pro praxi s Necronomiconem. Jedná se o znaky čtyřech strážných věží každé světové strany a o první tři pečetě Bran společně se znaky jejich Vládců.

Důvod, proč dnes tyto předměty nabízíme je naše úspěšně ukončená praxe se sumerských systémem Sedmi Bran a tedy i touto knihou. Pro svou vlastní magickou praxi si momentálně vytváříme nově psaný opis, při jehož psaní je do inkoustu přimícháno několik kapek krve. Při psaní tohoto opisu nebyla krev použita, proto kniha není svázána s konkrétní osobou a budoucí vlastník si ji může posvětit pouze pro vlastní praxi. Nejde tedy o zbavování se nefunkčních pomůcek, spíše se chceme pokusit předat tyto předměty někomu, kdo bude mít skutečnou motivaci s nimi pracovat.

Zároveň se jedná se o reakci na posledních několik uskutečněných aukcí magických knih, které byly prodávány značně nadhodnoceně, anebo se jednalo o vcelku obyčejně dostupné věci. Rozhodli jsme se pokusit se přijít s nabídkou, která by měla být zajímavější a jak věříme, i férovější vzhledem ke kupujícím.

http://bloxxter.info/2009/12/13/veselho-magie-se-prodv-na-aukru-jako-star-kniha-magie-a-ritulu-nalezena-na-pude-za-1-825-kc/

http://bloxxter.info/2010/08/07/dalsi-pochybna-aukce-na-aukru-simonuv-necronomicon-a-prislusenstvi/

Pochopitelně se současně jedná o experiment, protože nás zajímá, na kolik se může vyšplhat cena opravdových magických pomůcek. Takto získané finance budou s největší pravděpodobností z části použity na další magické vybavení a knihy a z části na přípitek na zdraví a zdar magické praxe nového majitele 🙂

Za Blasphemion, Abogarth

Nakoupit Necronomicon můžete na Aukru.


2 komentáře

tasselhof
Říj 14, 2010 at 21:55

Prosím prosím, napíšeš pak, za kolik se kniha prodala? Docela by mě to zajímalo


 
Cody
Říj 14, 2010 at 23:13

Už jsi druhý, koho to zajímá. Určitě o tom budu informovat.


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google