Codyho FESTIVAL FANTAZIE 2009 = linie Studna + PaganCon

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Akce, Magie, PFi, Pohanství
31. května 2009 000 20:50

Stejně jako několik let dříve i letos jedu přednášet na FESTIVAL FANTAZIE, letos to bude poněkud specifické, protože poprvé organizuji samostatnou  a to pohanskou linii. Přesněji Mezinárodní Pohanská Federace (PFIcz) s pomocí Dávného obyčeje se rozhodli tuto linii uspořádat. Ale popořádku, nejdříve mě čeká linie Studna.

Studna aneb horrová linie

Studna je letos v jiném termínu a to hned první víkend 4. – 6. července a kompletní program najdete na subdoméně serveru Studna. Nicméně, můj přínos k programu Studny je následující:

  • Tři tváře Satana – Šajtan, Lucifer, Belzebub, Satan, Ďábel, Chaniel … to jsou jedny z mála obrazů Satana. Co nebo kdo je zatím? Víte co opravdu slovo Satan znamená? jak jej chápu křesťané? Jak jej chápu Satanisté? Jak jej chápou magikové? Pojďte si v tom udělat jasno.
  • Sexuální magie anebo sex v magii – Masturbační sigilie, porno magie, magické řády využívající sexuální magii Fraternitas Saturni a Ordo Templi Orientis. Fakta a mýty. Varování přibaleno, názorná ukázka pouze při dostatku figurantů.
  • Novinky ze světa Necronomiconu – Šokující odhalení pravdy o tajemstvím opředené tajemném grimoáru Necrononomicon. Nejnovější poznatky z výzkumu teorie i praxe přednese – Cody.
  • Magický život Aleistera Crowleyho – Perdurabo a mistr Therion – i to jsou jména nejkontroverznější osobnosti magie 20. století. Arogantní egoista, bezuzdný hříšník a blázen, Bestie 666, prorok magie nového aeonu, thelemita, mág, rozvratitel hermetického řádu  Golden Dawn, černý mág a pedofil a sexuální deviant. Aleister Crowley.
  • Chemical Wedding – Kultovní hororový film tématicky laděný jako odkaz Aleistera Crowleyho, největšího magika 20. století. Hudba Iron Maiden, Scénář Bruce Dickinson. Poprvé v ČR!

PaganCon aneb pohanská linie

PaganCon je sám o sobě velice zajímavá linie a musím říct, žetytto 3 dny PaganConu považuju za kumulaci nejzajímavějších a nejkvalitnějších přednášejících současného pohanství u nás (trochu mi tam, pravda, chybí Zahrada, ale nemůže být každý den posvícení).

Všechny detaily o této linii můžete najít na webu linie a můžete si stáhnout i program v PDF.

  • Jak vznikl náš svět -Porovnání nejzajímavějších mýtů o stvoření. Zabloudíme do krvavého Sumeru, tajemstvím opředeného Egypta i syrové Skandinávie.
  • Bohové a démoni Středního východu – Kdo byl vlastně Baal známý ze seriálu Stargate a proč si každá druhá dívka dává přezdívku Lilith? Přijďte poznat pravou a krutou tvář původních bohů a démonů.

Doufám, že Vás moje přednášky a vlastně i celé obě linie zaujaly a pokud ano, pak stačí jen na FESTIVAL FANTAZIE přijet a můžete začít tím, že se přihlásíte!


6 komentářů

Noira
Kvě 31, 2009 at 21:24

Wow, letos to vypadá o dost zábavněji než vloni. Že by poučení a změna marketingové taktiky? 😀

Musím na Avalonii co nejdřív zveřejnit zase program svých vystoupení, které budou především vylepené na stánku (jsem oficiálním sponzorem). Celkem jde o 7 – bohové, fakt jsem se k tomu upsala? – vystoupení, přednášky a workshopy v celkem 4 programových liniích.

Upíři dnes, Úvod do magie, Úvod do věštby, Svíčková magie, Druidský indoevropský rituál, Novopohanství v České republice, Lidské oběti.


 
LADIK LIBALU
Čvn 1, 2009 at 18:28

Dobrý den.Mohou přijít i začátečníci? L.L.


 
Cody
Čvn 1, 2009 at 23:07

Může přijít každý, koho to zaujme.


 
fragr tysor a spol.
Čvn 3, 2009 at 14:40

Hmmm a Cody můžu přijít i já?
btw docela mě mrzí že propásnu některé tvoje přednášky…


 
Catalessi
Čvn 5, 2009 at 11:15

Taky přeji, ať se to vydaří – zvláště ta sexuální magie. :-)))
Hlavně nezapomenout na výrok Guida Wolthera z FS, kterým znechutil členkám řádu sex mimo organizaci. Zakázal jim totiž spát s nečleny – ale mohou je prý kouřit :-).


 
fragr tysor a spol.
Čvn 5, 2009 at 20:48

Cat: 😀 v tobě se ta magička humoru nezapře…


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google