Seriál recenzí na Videoseriál Eklektické čarodějnictví

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Nezařazené
20. dubna 2012 000 12:17

Když jsem na začátku dubna informoval o video seriálu o čarodějnictví na Facebook stránce Stezky pohanství, netušil jsem, e se mi na základě toho ozve soukromně několik lidí . Když jsme o této novince informoval, rychle jsme shlédnul pár prvních dílů a nepřišlo mi to špatné. Lidé kteří se mnou komunikovali, se mě ptali na můj názor a ukázalo se, že si myslí, že to tak dobré není. Dobrá, řekl jsem si. Podívám se na každý díl detailně a něco k tomu řeknu. Když jsme se ale do toho ponořil více, rozhodl jsme se, že když si dám tu práci, byla by škoda ji nechat v šuplíku.

Proto se od příštího týdne můžete těšit na seriál recenzí, kdy se na každé video podívám z mnoha úhlů (prezentační schopnosti, kvalit azapracování, obsahová přesnost, komunikace s diváky na sociálních sítích aj.) a následně ho z těchto úhlů zhodnotím. Za těmito krátkými videi stojí osoba z přezdívkou Coreyemma, kterou možná znáte z mého předchozího článku o plzeňském covenu Simsalabims.


 

Nový pohanský projekt Stezky pohanství byl spuštěn

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Pohanství
16. listopadu 2011 000 00:11

Když jsem opouštěl českou pobočku Mezinárodní Pohanské Federace, věděl jsem, že dlouho nevydržím nedělat v pohanství nic. A tak jsem záhy začal pracovat na projektu, v kterém mohu realizovat vše co jsem v PFIcz nemohl. Kde se můžu pučit z chyb které jsem udělal a kde můžu dělat to co opravdu chci a co má, podle mne, pro české pohanství opravdu význam..

Pokračujte ve čtení článku “Nový pohanský projekt Stezky pohanství byl spuštěn” »


Copyright © 2019 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google