Nový pohanský projekt Stezky pohanství byl spuštěn

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Pohanství
16. listopadu 2011 000 00:11

Když jsem opouštěl českou pobočku Mezinárodní Pohanské Federace, věděl jsem, že dlouho nevydržím nedělat v pohanství nic. A tak jsem záhy začal pracovat na projektu, v kterém mohu realizovat vše co jsem v PFIcz nemohl. Kde se můžu pučit z chyb které jsem udělal a kde můžu dělat to co opravdu chci a co má, podle mne, pro české pohanství opravdu význam..

Tak vznikly Stezky pohanství. Projekt, kde je jedno kdo jste nebo co jste. Stezky Pohanství chtějí zaplnit mezeru v české pohanské komunitě a dle možností informovat o všem co se děje na české pohanské scéně, přinášet zajímavé informace ze zahraničí a publikovat unikátní texty. Tímto způsobem chceme podporovat rozvoj pohanství (které se snažíme definovat) a šířit jeho dobré jméno dále.

Zatím je tento projekt zastřešený pouze dvěma lidmi, ale právě vyjednávám se širším týmem, spolupracovníků, překladatelů a přispěvatelů, takže doufám, že se brzy rozroste.

Chceme naslouchat pohanům a snažit se jim  přinášet to, co potřebují. Jako třeba, když pohanům chybí setkání, uděláme setkání s názvem Pohanění (alternativa k pubmootům). Budeme se snažit vydávat i knihy a organizovat koncerty a vlastně je toho mnohem, mnohem více. Na webu najdete i první pokus o sebeprofilaci ve formě článku.

Stezky pohanství mají několik informačních kanálů:

A před pár dny jsme naplno odstartovali. Doufám, že se vám Stezky pohanství budou líbit.


Napsat komentář

Copyright © 2019 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google