Přednáška: Magické myšlení

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Akce, Magie, Pohanství
18. května 2011 000 16:45

Po nějaké době jsme se rozhodl udělat přednášku o magii. Přednáška proběhne v rámci “centra” (spíše čajovny) Metamorfóza, protože po slibném začátku a dost ošklivém propadu zase sbírá sílu a tak uvidíme, jak se jim bude dařit.


Rozhodl jsme se promluvit o magickém myšlení, o tom jak naše rituály ovlivňují život a že jich je mnohem víc, než jsme ochotní přiznat. Nu, přečtěte si anotaci.

Celý náš život je prodchnut rituály, tradicemi našich prabáb a pradědů nás ovlivňují více než si myslíme. Bojíme se poznání za závojem a schováme se za vědu. Přitom právě ta nám dodává potvrzení magického pohledu na svět a jeho fungování.

Filosofie, matka všech věd je odsouzena do knihoven a myslí profesorů. Přitom je tou nejcennější pomocnicí v našem praktickém životě. Pojďte se podívat spolu se mnou, že magické myšlení není vzdálené od našeho běžného života, přijďte poznat, že iracionálno není děsivé a magie není jen ve filmech a knihách.

Pojďte se seznámit s čarodějnictvím a pohanstvím současnosti.

Druhá část přednášky bude věnována praktickým návodům, tipům pro každodenní rituály a otázkám návštěvníků či diskusi na zvolená témata.

Vstupné 110 Kč.

 

 

Budu rád, když to někoho z vás zaujme a přijdete.

Původně rodák z krkonošské Jilemnice, nyní už pár let SEO konzultant a pasivní člen a udržovatel Mezinárodní pohanské federace v Praze. Sleduji co se kolem mne děje a snažím se zlepšovat sám sebe i okolní svět. Miluju hudbu, tanec a knížky. Rád cestuju a poznávám nové lidi a nové výzvy.Jsem pohan a magik poměrně postmoderního ražení. Nenechám se tím zmást. Řikají mi Cody. Jsem Pavel Ungr.


2 komentáře

gert
Kvě 19, 2011 at 16:03

nějak nemůžu dohledat, kdy to má proběhnout…..


 
Cody
Kvě 20, 2011 at 13:47

Dobrá připomínka! Opraveno!


 

Napsat komentář

Copyright © 2018 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google

%d blogerům se to líbí: