Pozvánka na přednášku: Uroboros nebo Fénix?

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Akce, Informace, Magie
2. dubna 2010 000 11:09

Rád bych vás informoval o vynikající přednášce, se kterou Namez zazářil na Mezi Světy, čímž navázal na svou skvělou přednášku z roku 2008 a posléze se opět skvěle předvedl na Blasphemickém podvečeru. Namez je mladý nadějný fyzik, který přes své mládí má za sebou vynikající zkušenosti jak z oblasti magie i současné vědy, kvantové fyziky zejména.Jeho přednášky jsou zaměřené na lidi, co nemají moc informací o současné vědě, ale ne snad tím, že by klouzal po povrchu, ale vynikajícím přístupem, kdy i složité věci dokáže vysvětlit s eleganci a lehkostí 100% profesionála. Ovšem ani odborník se zde nebude nudit a proto je jeho přednáška vhodná v podstatě pro každého kdo má zájem.

Pod nesrozumitelným názvem akce se neskrývá nic jiného, než ono „Namezovo chytrý povídání o Vesmíru“. Někteří z Vás to chtěli slyšet, jiní to už slyšeli a chtěji slyšet znova …

Přednáška postupně prochází ideje člověka o Vesmíru od nejstarších dob až po závěry plynoucí z moderní fyziky. Fakta jsou podávána srozumitelně a v populárním tónu.

Varování: přednáška má více než tři hodiny, po 90 minutách bude přestávka. Nemějte strach, pozornost udržíte.

Tato přednáška má mých symbolických 10 hvězdiček z 10 a opravdu ji doporučuji. Nyní již k detailním informacím. Informace o ní můžete najít na Facebooku nebo u Kojota a hlásit se můžete i zde v komentářích.

Přednáška proběhne toto úterý v 18. hodin v restauraci ABRI, Jana Masaryka 36, Praha 2 – Vinohrady, dle slov řednášejícího, je přednáška zdarma, ale pozvání na panáka neodmítá. Restauraci budeme mít rezervovanou jen pro sebe.


2 komentáře

Sandro
Dub 9, 2010 at 16:01

Jaká byla vůbec akce? Bohužel jsem se nemohl dostavit, tak snad se někdo podělí o dojmy 🙂


 
Cody
Dub 11, 2010 at 16:30

@Sandro: Skvělá, jako vždy:-)


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google