PFIcz Vás zve: Samhainové setkání/pubmoot PFIcz

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Akce, PFi, Pohanství
3. října 2009 000 18:01

Pubmooter Eurik & PFI-cz Vás srdečně zvou na říjnový pubmoot!

Pro velký úspěch si zopakujeme posezení v nekuřáckém salonku hospůdky U Čarodějek (praha 1, roh Rámové a Dlouhé třídy; více informací o místě zde: http://www.restaurace-ucarodejek.mysteria.cz/) a to:

Ve čtvrtek, 15. 10. 2009 v 19:00.

Součástí večera bude krátký program (debata) o předcích a blížícímu se období tmy a umírání, ale většina večera bude vyhrazena seznamování se, zábavě a odpočinku. Vítáme všechny pohany & čarodějnice, ostřílené vlky komunity i nově příchozí!

P.S.: Nenechte se odradit lokalitou praha 1 – na webu můžete nahlédnout do jídelníčku / nápojáku a přesvědčit se, že ceny nejsou nijak tragické ;)

Oproti minulému srazu dojde po dohodě s personálem k drobné technické změně; každý z přítomných dostane vlastní účet a nápoje a jídla mu budou vydány po zapsání na tento lístek. Pokud někdo lístek ztratí, bude platit jako poslední. O lístek požádejte už při příchodu nebo první objednávce.

Jako obvykle se kvůli rezervaci prostoru prosím hlaste předem, tentokrát přímo zde v tomto vlákně nebo mailem na eurik@email.cz.


1 komentář

Anfiros
Říj 3, 2009 at 18:59

Hlásím se :), ale doufám, že bude tentokrát milejší obsluha.


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google