PFI zve Pagan Pride 2010 Praha

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Akce, PFi, Pohanství
7. září 2010 000 17:35

Jsem rád, že po dlouhé době mohu zase pozvat na zajímavou pohanskou akci, kterou nepořádá PFI:-) Takže o co jde, Pagan Pride je pohanská charitativní akce, která má za účel pomoct v tomto případě zvířátkům (katolící prý nechtějí dary od pohanů) a prezentovat pohanství, pohanské skupiny i tradice laické veřejnosti. Alespoň tak jsem to pochopil já. Máte-li dotazy ptejte se Bohyně🙂 Každopádně me to přijde jako dobrý nápad.

Takže zajímá-li vás pohanský program, chcete is odfajfknout jeden dobrý skutek ve svém modrém životě, přijďte na Pagan Pride.


5 komentářů

Kojot
Zář 7, 2010 at 19:54

Tak nějak mi nedochází to s těmi katolíky. To jako byl původní úmysl dotovat z vybraných peněz katolíky?! Nebo nějakou jimi provozovanou charitu?


 
tasselhof
Zář 7, 2010 at 21:17

No, akce „Pagan Pride Day“ většinou nevybírá pro zvířátka, ale pro lidi, neboli pro potravinovou banku, která poté vybrané jídlo rozdává lidem v nouzi, jako například bezdomovcům.

Potravinové banky jsou provozovány katolíky. 😉


 
Kojot
Zář 7, 2010 at 21:36

Tak to jo.


 
LuciJe
Zář 7, 2010 at 23:09

To je soutěž o nejlepší mystifikaci? 🙂

Na Pagan Pride se obvykle skutečně vybírá jídlo pro potravinové banky. Čas od času a místo od místa (ať už v USA nebo třeba v nám blízké Itálii) se stává, že potravinovou banku provozuje místní křesťanská organizace, která od pohanů jídlo nechce, charita je pak tedy řešena náhradním způsobem.

V našem případě nehrají roli katolíci, ale rozdílný systém poskytování sociální pomoci – potravinová banka v ČR existuje jedna, funguje téměř v utajení a bere pouze přebytky od firem.


 
Cody
Zář 8, 2010 at 01:52

Jak se zdá chaos má tendenci se šířit všemi směry. Díky za korekci:-)


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google