Těžký úděl

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Webdesign
2. března 2007 000 19:40

No, jsou případy, kdy i věci, které děláte moc rádi se pro Vás stanou noční můrou. Rád dělám weby, baví mě i různé úpravy a designy blgů v různých redakčních systémech. Třeba před časem jsem pomáhal Eolin redeignovat její blog. Tak jsem jedné z roztomilých Žirafek pomáhal v přípravě jednoho webu ve WordPressu.

Pokračujte ve čtení článku “Těžký úděl” »


 

Firefox není liška!

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Internet
2. března 2007 000 14:28

Nevím jako moc se to ví, ale na mnoha místech jsme se setkal s nepochopením názvu mého oblíbeného prohlížeče Firefox. Tedy pozor: Firefox není ohnivá liška, ale Panda Červená!


 

Přihlášky na ObRok 2007 uzavřeny

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Rovering
2. března 2007 000 09:35

Přihlášky na ObRok 2007, na jednu z největších a nejznámějších roverských celorepublikových setkání byly uzavřeny! Nyní již není možné se přihlašovat, kapacita byla zaplněna. Cody je naštěstí již přihlášen, takže se zúčastní, stejně jako před dvěma roky.


 

Miranda – nejlepší IM

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Internet
1. března 2007 000 21:14

Na tento post mě přivedla jedna úžasná Žirafa a tak ho věnuji jí. Snad to nikomu vadit nebude a hlavně jí. A tak doufám, že se jí ten screenshot konečně zobrazí:-) Jak jsme už zmínil tento článek bude o nejlepším Instant Messengeru jehož jméno zní Miranda. Nevíte co je to Instant Messenger? Pokusím se Vám to vysvětlit. Těmeř každý zná protokol ICQ, pomocí kterého si můžete povídat s jinými lidmi. Tak obecně se ví, že ho můžete používat pomocí oficiálního softwaru staženého ze stránek icq.com a taky že existuje online varianta. Už jen neLamy vědí, že k tomuto protokolu můžete přistupovat přes spoustu jiných programů ať už je to Gaim, Sim, trilian, Qip a spousta, spousta dalších. jedním z nejzajímavějších a nejlepších je Miranda. A hlavně o něm bude následující článek.

Pokračujte ve čtení článku “Miranda – nejlepší IM” »


 

Kdo je idiot ať se připíše

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace, Internet
1. března 2007 000 20:29

Myslím, že tohle je dobrý nápad, nejspíš jsem idiot.

Aktualizace: V tuto chvíli jsem idiot šestý! A to dokonce před Radkem Hulánem … wau!


 

Arakain slaví už 25 let existence!

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Hudba
1. března 2007 000 20:03

ArakainVětšina z nás má nějakou nejnej kapelu. U mě, protože jsem v hloubi duše rocker je to právě legendární heavymetalová hvězda Arakain. Tuto kapelu proslavilo mnoho věcí, ale některé z nich se vůbec neví. Například to, že v této kapele začínala svou hvězdnou kariéru třeba Hanka Zaňáková zvaná Lucie Bílá, které tehdejší zpěvák kapely Aleš Brichta nazýval prsatou ďáblicí a tehdy chodila s hlubokým výstřihem celá v kůži v zajímavé metalové image a zpívala … no krásně!.

Pokračujte ve čtení článku “Arakain slaví už 25 let existence!” »


 

Jak vypnout flash v prohlížeči

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Webdesign
1. března 2007 000 15:01

Dnes jsem potřeboval vypnout flash v prohlížeči a dlouho (asi hodinu) jsem bádal jak na to. Pokud jste někdy měli podobný problém, zde je řešení:

Pokračujte ve čtení článku “Jak vypnout flash v prohlížeči” »


 

Rozhovor s Philem Hinem

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace, Magie, Recenze
1. března 2007 000 12:45

Díky Stochastikovi jsme narazil na velice zajímavý rozhovor s Philem Hinem významným představitelem chaos magie. Doporučuju přečíst. Knowledge of english language is mandatory!


 

RSS Reader not found. UTFG!

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Internet
28. února 2007 000 18:17

Léta jsem jako čtečku RSS kanálů pro sledování blogů a jiných zhůvěřilostí používal Feedreader. Nyní jsme však zjistil, že je čas na změnu neboť externí čtečka zbytečně zatěžuje počítač a tak jsem se jal hledat integrovanou.

Pokračujte ve čtení článku “RSS Reader not found. UTFG!” »


 

Lost Highway podruhé

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Recenze
27. února 2007 000 22:03

Tento víkend jsem asi po 8-9 letech (nevím přesně) viděl pro mě kultovní film Lost Highway. Toto zopakování bylo myslím velice dobré, protože ten film mě dostal. Opět, zas a znovu.

Pokračujte ve čtení článku “Lost Highway podruhé” »


Copyright © 2026 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google