Lost Highway podruhé

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Recenze
27. února 2007 000 22:03

Tento víkend jsem asi po 8-9 letech (nevím přesně) viděl pro mě kultovní film Lost Highway. Toto zopakování bylo myslím velice dobré, protože ten film mě dostal. Opět, zas a znovu.

Každý si může o lynchovi říkat co chce, ale pro mě je to PAN režisér a Lost Highway je pro mě kouskem par excelense. Nejde o příběh, nejde o děj a nejde ani o pochopení. Tento film patří mezi ty, po kterých jen sedíte z otevřenou pusou a říkáte si: Sakra co to bylo?

Ne rozhodně jsem ten film zcela nepochopil, ale to myslím, že je opravdu nepodstatné (jak jsem koukal po recenzích, tak asi nikdo). Důležité je do čeho Vás film uvádí a co s Vámi dělá. Opravdu není pro slabší povahy, krve je tam sice pomálu a mrtvých také, ale to co může udělat s Vaší psychikou je úžasné. Žasnu nad umění Davida Lynche. Rád bych Vám řekl víc, ale to opravdu nejde, pokud jen trošku dáte na můj názor a geniální filmy, které si hrají s Vaší psychikou se Vám líbí, tak si tenhle film sežeňte, to prostě nelze nemít!

Pokud bych mohl hodnotit tak dávám 11 z 10.


5 komentářů

Zahrada
Úno 28, 2007 at 07:54

„Že už si dával s Eris rande U ztracené dálnice a výsledek zásahu komanda jejích apoštolů je všem dobře znám.“, Kniha splínů, kap. 7, verš 11.


 
Christine
Bře 1, 2007 at 08:25

Ano. Po filmu jsem opravdu seděla s otevřenou pusou. Protože se zavřenou se špatně mluví. Ptala jsem se, o čem to vlastně bylo, protože jsem v půlce usnula… 🙂


 
Cody
Bře 1, 2007 at 08:40

Tak tohle opravdu nechápu. Jak někdo může u Lost Highway usnout?


 
Christine
Bře 1, 2007 at 09:01

O půl druhý ráno? Úplně v pohodě…


 
WildaRichmond30
Čvc 14, 2010 at 00:28

Don’t have a lot of money to buy a building? Don’t worry, just because that is available to take the mortgage loans to work out all the problems. Thus get a consolidation loan to buy all you need.


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google