PaganCon a přednáška o mytologii mýtu Cthulhu

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Akce, Chaos magie, Magie, PFi, Pohanství
3. června 2010 000 16:13

Jak už je poslední léta zvykem, přednáším pravidelně na Festivalu Fantazie v Chotěboři. Od začátku to byla horrová linie Studna, ke které se letos opět vracím v plné síle a opouštím organizaci pohanské linie PaganCon. Pro příští rok už PaganCon bude organizovat Dávný obyčej sám.

PaganCon pro mě byl a je velice vysilující akce i tak myslím, že jsme odváděli (a odvádíme) dobrou práci. Nicméně poměr práce a času ku výsledku byl tak špatný, že pro mne již nadále není možné se mu věnovat. Pro organizaci linie na Festival Fantazie jsem prostě příliš dobrý a můj čas je příliš drahý než abych to mohl dělat z prostěho nadšení za almužnu. Možná, že se časem k tomu vrátím a opět tam zorganizuju celou linii. Nyní ale se melnacholicky vracím k linii Studna, která je pro mne domovskou a pro tu připravuji přednášku na téma:

Mytologie mýtu Cthulhu

Tuto přednášku si můžete poslechnout v sobotu 10. července na Festivalu Fantazie v Chotěboři v rámci linie Studna. Název je možná vágní, ale vězte, že zde uslyšíte o tom kdo jsou opravdoví Prastaří (tedy žádná Simonova pseudosumerská mytologie), odkud přišli a proč, co tu dělali a s kým a za kolik. A hlavně proč odešli.

Přednáška bude doplněna hojností fotografií i videí i rozhovorů přímo s Prastarými. No asi přímo s Prastarými ne, ale s jejich uctívači rozhodně:-)

Věřím že pro zájemce exYog-Soghothery to bude další zajímavý krok k poznání Prastarých. Pokud teda zase někdo neumře. Minule totiž prý všichni umřeli na prokletí.

Tedy, těším se na posluchače a uvidíme se v červenci v Chotěboři.


5 komentářů

Noira
Čvn 3, 2010 at 20:14

těšíme se 🙂


 
Nurgalo
Čvn 8, 2010 at 11:42

A kdo to ma pod taktovkou?


 
Cody
Čvn 8, 2010 at 12:53

Co „to“?


 
Koubič
Čvc 9, 2010 at 09:52

Mojí vzebrubnou analýzu who are Prastaří Mythosu HPL naleznete zde

http://koubic-sytes.mysteria.cz/necronomicon/necronomicon_lovenec_analyza4.html

Psal jsem to převážně jako story, aby to nebylo jen popisování od A do Z


 
Cody
Čvc 13, 2010 at 14:27

@Koubič: To je minimálně zajímavé, ale zajímalo odkud jsi některé informace získal? Ozdrojovaný článek by vypadal rozhodně důvěryhodněji. Takhle kolísám s pocitem vycucání z prstu. Můžeš to nějak komentovat?


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google