Magie jaká by mohla být, jak ji vidím já…
Včera jsem se bavil s jednou dívkou o tom jaké je mé pojetí magie, jak ji vnímám a cítím. Dost jsem patrně překvapil, neboť ona žije v jiném vnímaní tohoto aspektu reality. Magické, útoky, démoni a anděli jsou pro reálnou nezávislou imanentní realitou</a> což je věc, kterou já tak rozhodně necítím, navíc si myslím, že v tom jejím světě musí být těžké žít neboť každou chvíli na Vás útočí nějaká larva, tu démon, tu na Vás Váš nadřízený provozující černou magii pošle bestii ve formě krvelačného démona. Ne, tak takhle to opravdu necítím, což mi opravdu nebrání v tom s těmito entitami pracovat. A protože to bylo těžké vysvětliti po ICQ, slíbil jsme ji a vlastně i sám sobě, že toto téma poněkud rozpracuji na blogu.
Pokračujte ve čtení článku “Magie jaká by mohla být, jak ji vidím já…” »