Co se děje na Bloxxteru?

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Změny na Bloxxteru
31. ledna 2007 v 14:25

Díky jisté změně, které si nejspíše nešlo nevšimnout. Copak se nám vlastně změnilo a co nás čeká v blízké budoucnosti?

  • Bloxxter přestal být statický blog a nainstaloval jsem zde redakční systém WordPress, což pro čtenáře znamená některá vylepšení. Můžu například jmenovat tolikrát žádané možnosti komentářů na blogu, lepší správa příspěvků, nový RSS kanál (víte co je RSS?) a mnohé další.
  • Pokud hledáte svůj a můj starý dobrý design, pak vězte, že se nikde neztratil, jen mi v tuto chvíli jde o to psát příspěvky a „blogovat“ a redesign přijde později. Šablonu starého Bloxxteru připravuji a jednoho dnes se probudíte a najdete tu starý dobrý Bloxxteří design.
  • Adresa RSS kanálu se změnila na http://bloxxter.info/feed/ a existuje i RSS pro komentáře http://bloxxter.info/feed/

Tedy doufám, že se Vám i nový Bloxxter bude líbit a najdete tu to, co hledáte. Díky za důvěru, trpělivost a podporu.

Článek už četlo 437 čtenářů.

Původně rodák z krkonošské Jilemnice, nyní už pár let SEO konzultant a aktivní člen Mezinárodní pohanské federace v Praze. Po Ataxu a H1.cz si zkouším práci na volné noze a členství v straně Zelených. Opustil jsme roli národního koordinátora Mezinárodní pohanské federace a užívám si prosté členství. Zároveň sleduji co se kolem mne děje a snažím se zlepšovat sám sebe i okolní svět. Miluju hudbu, tanec a knížky. Rád cestuju a poznávám nové lidi a nové výzvy.Jsem pohan a magik poměrně postmoderního ražení. Nenechám se tím zmást. Řikají mi Cody. Jsem Pavel Ungr.


1 komentář

Čo sa stalo nové? « Bloxxter
Čvn 7, 2010 at 13:07

[…] byly již dříve (včera) redakční sytém WordPress. Znamená to mnohé vylepšení, ale o tom jsem už psal. Takže jak praví jiní … […]


 

Napsat komentář

CommentLuv badge

Copyright © 2018 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google

%d blogerům se to líbí: