Brněnský Okultní Shisho Sraz 2011

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Akce, Chaos magie, Informace, Magie, Pohanství
11. ledna 2011 000 22:43

Jak už to tak bývá, rok se s rokem sešel, počkal pár měsíců a dal ještě trochu na čas a je tu další setkání BOSS. Pořadatelé jsou stále mí přátelé, takže rád vyhovím jejich přání o zveřejnění pozvánky:

Jak se již stalo tradicí, i letos Vás srdečně se Strážcem zveme na Brněnský Okultní Shisho Sraz, který letos pořádáme v sobotu dne 26.2.2010.

Zajímáte-li se o magii, okultismus, esoteriku či alternativní životní náhled, tak právě pro Vás toto setkání pořádáme již šest let. Zvláště vhodná akce pro ty, kteří neznají nikoho věnující se těmto záležitostem a rádi by se s někým seznámili, popovídali či jen okoukli, jak vypadají lidé, kteří se těmto věcem věnují.

Program i nadále zůstává jednoduchý a dvou fázový. V první se sejdeme ve vybrané čajovně a na večer se přesuneme do dobré hospůdky vyznačující se dobrým jídlem a pitím. Jako pokaždé, bude jen na Vás, jak se večer bude odehrávat, do jaké diskuze se ponoříte, s kým se seznámíte či zda se ke konci jen odpaříte na zlatavém moku.

Jako vždy vyžadujeme jedinou věc, a to, aby jste nám závazně potvrdili, že přijdete, aby bylo možno zarezervovat odpovídající prostory a počet míst, protože jinak Vás budeme nuceni vybídnout, aby jste, nebude-li místo, odešli.

Své potvrzení o účasti zašlete nejpozději do 17.2.2010 na email: BOSS@divinorum.cz .

Nejpozději do 20.2. Vám následně zašleme informace o místě a čase setkání a vybrané čajovně a hospůdce.

Jiné potvrzení, ať již slovně či z Facebooku nebude bráno v potaz z důvodu přehlednosti.

Těšíme se na Vás, stejně jako na plodné diskuze nebo společnou socializaci u vodní dýmky či piva.

Poznámka na okraj: Pořádáno pod záštitou Divinora, neutrálního území bádajících, praktikujících i hledajících.

Cornelius a Strážce


Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google