Z Bloxxteru zmizí články s IT tématikou

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace, Internet, Software, Webdesign, Změny na Bloxxteru
21. března 2010 000 11:19

Mám pro vás dobrou/špatnou* zprávu. Vzhledem k tomu, jak více a více pracuji na své odbornosti a mém prohlubujícímu se zájmu o informační technologie, internetové aplikace, webdesign, SEO, sociální sítě a internetový marketing, tak na tento blog již nebudu publikovat články z těchto témat. Což je dobrá zpráva pro lidi, kteří trpí tím, že se zde vyskytovali odbornější věci. Pokud se mezi mými čtenáři najde někdo, kdo má o tyto témata zájem, pak mám i pro něj dobrou zprávu. Všechny tyto články se budou i nadále vyskytovat na mém novém odborném blogu BloxxterNet.

Nejzajímavější a nejaktuálnější články z tohoto blogu jsem už přesunul na můj nový blog a postupně budou přesunuty všechny a jejich adresy budou přesměrovány na novou adresu na BloxxterNetu. Až to bude hotové, zmizí odsud všechny kategorie, štítky a zhruba po půlroce i články.

Tento web se nadále bude věnovat jen mým zamyšlením a úvahám na téma umění, filosofie, politika, magie, pohanství, historie, religionistika a vlastně o čemkoliv si zrovna zamanu. A jak asi čtenáři tuší, často si zamanu ledacos.

Nová adresa blogu s IT tématikou je tedy http://blog.bloxxter.cz/ a adresa RSS kanálu je http://blog.bloxxter.cz/feed/ a adresa RSS kanálu komentářů je http://blog.bloxxter.cz/comments/feed/.

Děkuji za pozornost a pochopení.

*/ Nehodící se škrtněte

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google