Výzva k opatrnosti od PFI v kontaktu s Rafaelem Severinem

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: PFi
5. března 2011 000 09:09

Informace z PFI Panama:

Rádi bychom upozornili všechny pohany, že osoba vystupující pod jménem Rafael Severino není důvěryhodnou osobu. Špehuje a snaží se být v kontaktu s pohanskou komunitou na pohanských blozích, na chatu, fórech i Facebooku aby mohl plagiovat pohanské texty na vlastních blozích a sám si bez znalostí či zkušeností přiznává znalosti, zkušenosti a tituly, na které nemá právo. Představuje se jako rádce či mentor a svým pokrouceným pojetím pohanství velmi mate nováčky a nové zájemce o pohanství.

Upřednostňuje sice své aktivity v Panamě, ale máme informace o tom, že způsobuje problémy i v mnoha zámořských komunitách pohanů. Je extrémně netolerantní je trpí extrémní obsesí na kontakty s ženami a máme důvody se domnívat, že není vůbec pohan. Prosíme, pečlivě zvažte veškeré informace, které této osobě v eventuálním kontaktu sdělíte a ideálně se s ním vůbec nekontaktujte.

Zde je seznam jeho nejznámějších přezdívek: Taranis, Lord Taranis, Taranis Ludag, Lugad, Paganos latinos.

Původně rodák z krkonošské Jilemnice, nyní už pár let SEO konzultant a pasivní člen a udržovatel Mezinárodní pohanské federace v Praze. Sleduji co se kolem mne děje a snažím se zlepšovat sám sebe i okolní svět. Miluju hudbu, tanec a knížky. Rád cestuju a poznávám nové lidi a nové výzvy.Jsem pohan a magik poměrně postmoderního ražení. Nenechám se tím zmást. Řikají mi Cody. Jsem Pavel Ungr.


Comments are closed.

Copyright © 2018 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google

%d blogerům se to líbí: