Uctíváte prastaré a máte děti? Máme tu Necronomiconský deníček pro vaše potomky!

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Chaos magie, Jaxi Taxi, Knihy
19. listopadu 2010 000 16:47

Ano, přátelé kultisté, situace je vážná. Jakkoliv si tato společnost hraje na tolerantní, tolerantní není! No řekněte, tolerovali by vaši blízcí pár chapadel navíc? Ne! Nevadil by jim Cthulhu, který ku své potěše by chtěl pyramidu z lebek? Vadil! A tomu říkají tolerance, pche… a to už vůbec nehovořím o tom, že by se vydávaly nějaké vhodné knihy!

Naštěstí existují i jiní! Hezčí! Mají více chapadel a myslí na naše děti! Vyrábí Necronomiconský deník a prodávají ho! Z toho se mi chce cudně zvolat Ia, Ia.

My moc dobře víme, že i když kolegové kultisti tajemný produkt prodávají pod názvem Kolektiv autorů – Tajný deník, kniha, že jedná o dítko Necronomiconu. Nu jen se na něj podívejte!

Necronomiconský deník

Necronomiconský deník

Takže … není to krásné? Kupujte Necronomiconský deník pro své děti!

PS: Nepřipomíná vám to nápadně jinou knihou ze známého hororu 80. let? Schválně, kdo uhádne název filmu, který mám na mysli?


5 komentářů

jinthra
Lis 19, 2010 at 16:55

Evil Dead !


 
Cody
Lis 19, 2010 at 17:00

Velmi, velmi dobře:-) Vyhráváš propagační článek na totmot blogu na téma, které si vybereš:-)


 
Tasselhof
Lis 19, 2010 at 17:19

Hele, je to chyba a nebo vlastnost? Když jsem kliknul na odkaz „knihy“ tak na mě jako první „vybafnul“ Václav Klaus. Jde tu o nějaký náznak spojení pana prezidenta s Prastarými a nebo bych měl jít už domů, protože jsem paranoidní a přepracovanej zároveň? 🙂


 
Cody
Lis 19, 2010 at 17:54

Hele, oni to mají dynamicky generované, já tam měl zase o dětech a zvířátkách:-) Říkám to pořád subjektivita a personalizace:-)


 
 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google