Tématické setkání/pubmoot PFI

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Akce, PFi, Pohanství
9. března 2009 000 21:04

Jak slavíme pohanské svátky?

PFIczPFIcz by Vás ráda pozvala na pravidelné setkání na nepravidelném místě s neobvyklým programem.

Březnové setkání Pohanské federace proběhne 19. 3. v 18:00 v na netradičním místě v pizzerii Sicilia, Korunní 50 v Praze. Jedná se o neformální setkání zájemců, členů a všech, kdo chtějí poznat lidi s podobnými zájmy. Kdo se chce zúčastnit, nechť se přihlásí zde nebo na e-mail czech@paganfederation.org.

Tento pubmoot bude tématický, na začátek plánujeme besedu na téma "Jak slavíme pohanské svátky". A samozřejmě poté jako vždy je na programu volná zábava, socializace, debaty na libovolné téma. Všechny tradice současného pohanství jsou vítány. Samozřejmě pokud se někdo neidentifikuje s pojmem "pohan" a přesto uctívá staré Bohy a je mu tato tématika blízká nebo se o ni jenom zajímá, je vítán rovněž. Prostě přijďte pokecat a seznámit se…

Původně rodák z krkonošské Jilemnice, nyní už pár let SEO konzultant a pasivní člen a udržovatel Mezinárodní pohanské federace v Praze. Sleduji co se kolem mne děje a snažím se zlepšovat sám sebe i okolní svět. Miluju hudbu, tanec a knížky. Rád cestuju a poznávám nové lidi a nové výzvy.Jsem pohan a magik poměrně postmoderního ražení. Nenechám se tím zmást. Řikají mi Cody. Jsem Pavel Ungr.


Napsat komentář

Copyright © 2018 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google

%d blogerům se to líbí: