Texty Jozefa Kariky na Divinoru

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace
14. února 2008 000 14:11

Ačkoliv podprojekt Symposion na Divinoru je teprve v plenkách, snažíme se krom našich vlastních textů uveřejňovat i texty jiných, známých i neznámých autorů. Snažíme se dát prostor rozmanitosti. Dnešního dne tak vyšel na Symposionu první text od Jozefa Kariky, který je jedním ze série jeho textů, které s jeho svolením budeme na Symposionu, krom jiných neméně zajímavých věcí od jiných autorů uveřejňovat.

Možná je to i výzva pro Vás ostatní, zda-li se nechcete stát spoluautory Symposionu? Máte zajímavé zamyšlení? Poezii? Povídku? Kresbu či malbu nebo nsad píseň? Filosofické či teoretické texty o magii, mystice, pohanství či jiných spřízněných směrech? Poznatky z Vaší praxe? Pak Symposion je místo právě pro Vás. Chcete-li se stát autory pak nás kontaktujte přímo na Divinoru.

Původně rodák z krkonošské Jilemnice, nyní už pár let SEO konzultant a pasivní člen a udržovatel Mezinárodní pohanské federace v Praze. Sleduji co se kolem mne děje a snažím se zlepšovat sám sebe i okolní svět. Miluju hudbu, tanec a knížky. Rád cestuju a poznávám nové lidi a nové výzvy.Jsem pohan a magik poměrně postmoderního ražení. Nenechám se tím zmást. Řikají mi Cody. Jsem Pavel Ungr.


Napsat komentář

Copyright © 2018 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google

%d blogerům se to líbí: