Supermarket Dáme jídlo? Prosím píši jedna.

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Recenze
30. března 2014 000 13:02

Dáme jídloMám rád Dáme jídlo a hodně ho využívám. Proto mám také premium účet, protože mi to dává smysl. Objednávám do práce i z domu, když se nám nechce vařit. Ty služby jsou, zejména v Praze, super. A ať je Tomáš Čupr jako člověk jaký chce, jako podnikatel má obrovský tah na branku a ví, co dělá, a zdá se, že velmi úspěšně. Takže ano, mám rád Dáme jídlo, protože je to dobrá služba a bez obav ji komukoliv doporučím. No a z těchto důvodů jsem se hodně těšil na plánovaný dovoz potravin ze supermarketů, a když Tomáš mluvil o spuštění supermarketu v březnu, nemohl jsem se dočkat.

Pravda, o vpuštění do testovacího režimu jsem si musel poněkud netradičně říct.:-)

 

A víte co? Dostal jsem tak díky své drzosti testovací účet. A přiznám se, že mě ta hodně neformální komunikace na Twitteru moc bavila, díky za ni.:-) A jak tedy testovací nákup dopadl?

 • Nabídka je poměrně široká, byť tam není vše, co nakupujeme, chybí nám třeba nabídka drogerií DM, typicky jejich vlastní značka BabyLove a nějaké linie Natur nebo Bio. Nenašli jsme řepkový olej, ale uznávám, že to je už hodně specifické. Ale obecně spojenost.

  Supermarket DameJidlo.cz

  Nabídka Supermarket DameJidlo.cz

 • Minimální objednávka je za 500 Kč.
 • Objednávku jsme odeslali v sobotu 16:13 a nákup byl ihned potvrzen časem dovozu v 18:15
 • Okolo 17:30 jsme měli telefonát, že pórek, který jsme si objednali, jim nepřijde moc dobrý, a že to není úplně ta 100% kvalita Dáme jídlo. Ale i tak výsledek byl v pohodě, pórek jsme si vzali a byl dobrý.
 • V 18:14 nám volali, že bude mít kurýr 10 minut zpoždění a že se omlouvají a že jako omluvu dostaneme 100 kreditů.
 • Nákup byl naprosto v pořádku a dojel asi se  7 minutovým zpožděním.

Když to shrnu, byl jsem naprosto spokojený a rozhodně službu plánuju využívat dál.

Na závěr pár otázek, které mne zajímají:

 • Bude Dáme jídlo rozšiřovat nabídku?
 • Z kterých supermarketů dováží?
 • Zatím nejsou objednávky v profilu – budu je tam mít jako u běžného jídla?

5 komentářů

Lubos
Bře 30, 2014 at 14:14

Jak uz rikali drive, nevozi z zadneho supermarketu, ale vse nakupuji v Makru (jako bezni zakaznici, proto dovoz dve hodiny). Proto tam nebudes mit znacky DM ani nektere jine specificke znacky, protoze ty Makro proste skladem nema.

To same je s nabidkou, ktera momentalne odvisi od toho co maji v Makru v mensich balenich k jednotlivemu odberu (tedy nemuzou koupit celou krabici treba kesu, aby ti z ni pak dovezli jen jedno baleni).


 
Pavel Cody Ungr
Bře 30, 2014 at 17:25

Luboši, není to tak úplně pravda. Teda ano, ZATÍM vozí z Makra. ale odpověď na můj e-mail mne velice potěšila. Cituji: „Také co nejdříve doplníme sortiment o Vaše přání z článku o produkty zn. BabyLove, Natur, Bio a také o řepkový olej.“


 
Martin Malec
Bře 30, 2014 at 22:28

Vypadá to, že přes tu URL to už funguje, musí se ale zadat pražská adresa, jinde zatím nedováží. Takže ani sousední ulice k brněnskému Makru mi neprošla, zatímco pražský Václavák už ano – tam ale objednávat jaksi nebudu 😉


 
Tasselhof
Úno 23, 2015 at 16:36

Coby spokojený zákazník Tesca se zeptám na jeden detail: Jak probíhá samotné doručení zboží? Protože u Tesco mě neskutečně baví, jak jsou řidiči skvěle školení v prozákaznickém přístupu. Díky za odpověď


 
Pavel Ungr
Úno 24, 2015 at 08:57

Tassle, na špičkové úrovni. Milí kurýři, donesou vše až ke dveřím, ptají se, jestli je vše v pořádku, jestli nemůžou s něčím pomoct.


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google