Sešlost Exclusive 2008 s přívlastkem

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Akce
27. dubna 2008 000 00:09

Tento pátek jsme zase po dlouhé době byl na Sešlosti. A protože to byla Sešlost vyjímečná, tak myslím, že si zaslouží, abych o ni pronesl pár slov i s fenomenálním entrée o který se už v Praze postarala Nimloth. A co se vlastně stalo?

No na Florenci jsem potkal Nimloth, která také jela do Brna, Nimloth tvrdila, že má lístek na posilu č. 1 ajá měl na posilu č. 2. Dohodla, že nám vyměnil lístek jeden pán. U vstupu do autobusu Nimloth zjistila, že má lístek na posilu č. 2 (!!!) – bohužel už bylo příliš pozdě a tak jsme každý jeli nakonec stejně jiným autobusem. Perlička absurdnosti na konec – když si sedla do mého bývalého autobusu, celou dobu seděla vedle pána se kterým jsem si ten lístek vyměnil. Takže ve finále, kdby jsme nic nedělali tak sedíme vedle sebe tak jako tak. Takže poučení pro příště – do ničeho nezasahovatsmile_regular

Sešlost byla tentokrát komorní a musím říci velice příjemná, přátelská a otevřená. Povšimlo si nás toho víc a vzpomenuli jsme tedy na návrat good old times a také to, že se občas na Sešlosti objevovaly některé "návraty k animálnu" a byla tendence to řešit scházením se jinde než na "Skleněnce" (tam jsem naštěstí nebyl) a i tak to prý nebylo to pravé ořechové. Tento pátek opět na Skleněnce a bylo tom opravdu exkluzivní.

Nevím zda to bylo komorní atmosférou nebo sestavou lidí, ale každopádně to bylo skvostné a úžasné. Taktéž jsme domluvili s obsluhou, že na jednu z příštích Sešlostí vytvoříme promo leták na Choronozonovu pomstu, slavný to Divinoří drink, který bude nadále v jejich distribuci. Což nás samozřejmně potěšilo. 

Takže shrnuto a podtrženo, byl to příjemný večer, který jsem moc rád prožil mezi baječnými lidmi (PS: Něco udělejte s tím Dušanem Brňáci smile_wink)


2 komentáře

tpm
Dub 27, 2008 at 22:18

Héééj, dobře vy.:)


 
Brozkeff
Dub 28, 2008 at 18:53

Tož Dušan je v klidu, kde vidíš jádro problému? Přece jak se říká, „Don’t worry be happy!, ne? xD


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google