Rider Waite Tarot = Satanský tarot?

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Jaxi Taxi
22. března 2009 000 12:49

Po upozornění na Facebooku od Kojota jsem se podíval na jeho odkaz, který ho pobavil. Pobavil mě taky a myslím, že by byla škoda na to neupozornit. Klasická tarotová sada Rider Waite Tarot je popisována takto:

Prodám satanistické tarotské karty v super stavu. Koupil jsem je v r. 2001 za 510 Kč. Tato cenovka je ještě na krabičce. Jedná se o PRAVÉ tarotské karty, jež jsou známy po celém světě. A nikoliv o nějakou repliku nebo ty nesmysly, co se prodávají v hračkářství. Tyto karty vznikly v roce 1909 a od té dovy se jich prodalo víc, než 7.000.000 po celém světě. Takováhle věc nechybí v poličce žádného ortodoxního satanisty a podobných bláznů jako jsem byl já. Tyto karty vám předpoví budouctnost. Je to hromada let zpátky, co jsem na těhlech kartách byl závislý. Neustále jsem si chtěl předvídat budoucnost, co mě čeká. A vyplnilo se to. Prodávám to i s návodem, jak budoucnost předvídat. Ty karty jsou víc, než ve výborném stavu a vypadají jako nové. Velmi jsem si jich toziž vážil. Vlastně jsem si jich vážil víc, než vlastní kůže:-)
Ale čas letí a už mi naneštěstí vzal mládí. A tak jsem z toho "naneštěstí" vyrostl. Kdybych byl mladší, snad bych se k tomu zase vrátil. Teď jsou na řadě zase další mladí. Já jsem těmito kartami věštil mnoha lidem budoucnost a všem se vyplnila. Nemusí být samozřejmě jen pro satanisty. Ale tyto karty jsou rozhodně víc skutečnost, než zábava. prodám za výbornou cenu. Tolik nestojí dnes snad ani replika. Díky za pozornost.

Pobavit se sami můžete na Aukru.

Původně rodák z krkonošské Jilemnice, nyní už pár let SEO konzultant a pasivní člen a udržovatel Mezinárodní pohanské federace v Praze. Sleduji co se kolem mne děje a snažím se zlepšovat sám sebe i okolní svět. Miluju hudbu, tanec a knížky. Rád cestuju a poznávám nové lidi a nové výzvy.Jsem pohan a magik poměrně postmoderního ražení. Nenechám se tím zmást. Řikají mi Cody. Jsem Pavel Ungr.


Napsat komentář

Copyright © 2018 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google

%d blogerům se to líbí: