Projekt Zero Catchers spuštěn

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Chaos magie, Magie
11. června 2010 000 17:00

Zhruba před rokem a půl jsme si s Namezem řekli, že na českém internetu zásadně chybí portál věnující se postmoderním přístupům ať už je to magie chaosu nebo umění nebo trochu té vědy. Protože jsme se oba znali z několika chaos magických skupin, které již dále nefungují, rozhodli jsme se vyjít ze těchto základů a znovuobnovit jméno Zero Catchers. Bohužel jsme po čase zjistili, že zvládnout takový projekt ve dvou není příliš realizovatelné a spojili jsme své síly s Divinorem. Tedy projekt Zero Catchers je spuštěn a najdete ho na adrese divinorum.cz/zerocatchers. Zde bych rád poděkoval Brozkeffovi za pomoc se spuštěním.

Co je cílem Zero Catchers?

Cílem je shromažďovat co nejvíce textů v češtině o postmoderní filosofii, magii, umění i vědě včetně původních a zajímavých článku na toto téma čistě pro Zero Catchers. Jedním z dlouhodobých úkolů bude zálohovat i publikovat všechny texty o magii chaosu. Pochopitelně oceníme pomoc jakéhokoliv člověka ochotného věnovat svůj čas a znalého tématu při naší práci. Ať už to bude informování o nových zajímavých událostech, psaní článků či získávání textů roztroušených po celém internetu. Časem spustíme i specializované diskusní fórum.

Kdo jsou Zero Catchers?

Momentálně jen Namez a já. Dříve to byla aktivní skupinka chaos magiků doplněná o Corea, Tygra a Oliiho.

Současný obsah je jen startovací a snažili jsme se se přebírat různorodé články. Věříme, že Zero Catchers přispějí k rozvoji a doplnění  Divinora a zaujme vás svým obsahem.


Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google