Příjemné páteční osvěžení v horkém víkendu

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Akce, Jaxi Taxi
1. června 2008 000 18:44

V pátek jsme si naplánovali vskutku zvláštní večer. Osobně mi už leze na mozek jak stále a stále pracuju a dělám nějaké věci, které musím. Tak jsem si řekl, že ne. V pátek nad ránem jsem kývl na návštěvu Světozoru a pátek ráno, inspirován počasím, naplánoval předkinové posezení u piva spojené se seznamováním s El, novou, neznámou duší na P)O(F. PreKino zaštítil svým chlupatým tělíčkem fenomenální Klan Kočičáků.

Ina a ElNakonec jsme se tam sešli 4 a možná 5. Tedy krom KK, ještě Terka a El se sestrou. Tedy máme důkaz že existují. Následně jsme zašli na opravdu zajímavý film Plechový bubínek a jak je prý ve Světozoru zyvkem i s jedním točeným. Musím říct, že to tak celému prožitku dalo bizarní rozměr. Film to byl velice velice zajímavý, kde se prolínaly momenty bezpochyby vtipné, momenty velice hrubé a momenty hluboké. Myslím, že to není typ filmu o kterém by se dalo nějak hovořit. Jen, že myslím, že to je film, který je záhodno vidět.

Následně jsme hledali restauraci s jídlem a krom pár rozverných skotů, jsmeJožka našli až Tři prasátka. Za chvíli nás odtamtud vyhodili (po 2 pivech) a my měli stále hlad. Takže se nedalo nic dělat a jet taxíkem na "ípák", kde si dát Gyros, následně zmrzlinu a nějaké pochutiny v McDonaldu. Ano opravdu tahle kombinace celého večera bylo zvěrstvo. ale myslím, že se mi to líbilo.


2 komentáře

Linet
Čvn 2, 2008 at 20:05

Plechový bubínek má pro mě dva rozměry. Jeden je ten, že ten film je naprosto neskutečný a skvostný a druhý je ten, že jsme na něm byli s kamarádem v klubovém kině a on se druhý den zabil v autě. Pro mě prostě srdeční záležitost.

Už nikdy nebudu starší než jsem teď…


 
tpm
Čvn 4, 2008 at 09:15

Mě ten film teda naprosto rozbil. Po filmech se mnou většinou není vůbec řeč, protože je zpracovávám, ale tohle byl extrém.

Už nikdy nebudu mladší než jsem teď…(to není přání, jen pravda)


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google