O kouření II. aneb o odnaučování kouření – elektronická cigareta

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace, Úvahy
13. prosince 2009 000 14:17

V krátké době opět o kouření. Před časem jsem se zamýšlel nad tím proč je vlastně ten zákaz kouření na zastávkách nedomyšlenej.

Samozřejmě znám, ale spoustu lidí co se snaží přestat s kouřením, ale nejde jim to. Někteří zase nechtějí a přijde jim to v jejich 18 děsně “cool” vykouřit krabičku těch nejhnusnějších Startek. Proč lidi nekouříte, alespoň dobrý cigarety?

Když jsem byl na Mezi Světy tak to myslím byl Kojot, u koho jsem viděl něco podobného. Asi se snaží nekouřit nebo něco, ale ten nápad mi přijde dobrý a viděl jsme to poprvé.

Ano, je to něco čemu se říká elektronická cigareta, na trhu je jich asi víc, já našel tuto e-cigaretu:-).  U ní mě přijde zajímavé, že je dotovaná. Na webu jsem sice moc informací o tom co je to “dotovaná” a proč je “dotovaná” nenašel, ale asi to tam z nějakého důvodu napsaný mají. Budu pátrat dál. Přijde mi to geniální nápad, jak člověk může kouřit, asi si ničí míň zdraví a rozhodně tím nikoho neobtěžuje. A jak jsme se koukal na ceny, tak by to mělo vyjít i levněji.

Takže kuřáci, tedy ti co chcete přestat a sami to nedáváte – není to dobrý tip?:-)


Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google