Návraty domů

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Jaxi Taxi
23. října 2007 000 15:18

Poslední dobou se mi moc nedaří zajet domů častěji než jednou za 3 měsíce. Celkem mě to mrzí, ale bohužel to opravdu nevychází. Ale minulý víkend se mi to podařilo.

Musím říct, že ten návrat byl krásný, nádherný podzim tam u nás je nenapodobitelný. Alej starých Jilmů, kterou se vracím domů je prosvícena podzimním sluncem a lístky, které hrají všemi barvami mi padají k nohám.

Opravdu cítím, že tady jsem doma, tam kde nezakopávám o ožralé bezdomovce, kde mám vzpomínky a kam se rád vracím. Tahle myšlenka možná nemá takový význam, jak jste čekali, jen jsme chtěl říct, že ačkoliv již téměř 2 roky jsem v Praze a Prahu mám upřímně rád, tak nikdy nebudu a nejsem Pražák. Já jsme z hor …  a tam jsme doma… opravdu doma.


2 komentáře

tpm
Říj 23, 2007 at 17:55

Jea! 🙂


 
Carolline
Říj 25, 2007 at 03:34

Každý pozná své kořeny. Celý život je člověk na něco zvyklý, a pak je vytržen do nějakého světa kde se má orientovat. Cca měsíc zpět jsem prožívala to samé, i když nebydlím v horách, a podzim u nás určitě není tak krásný. Ale doma je doma, a i když je na začátku člověk rád že vypadl (asi víš o čem mluvím), nakonec je člověk rád že se vrátí do končin kde vyrůstal. Rodina je jediná jistota v životě.

Bože, to zní úchylně.. sorry za spam 😀


 

Napsat komentář

Copyright © 2019 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google