Nový zdroj informací o Necronomiconu – Necronomicon Knowledge Base – opět funguje

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Akce, Chaos magie, Film, Hudba, Informace, Knihy, Magie, Recenze
25. srpna 2009 000 16:03

Unikátní projekt informací o Necronomiconu v Češtině opět funguje. Díky pracovníkům webhostingu klenot.cz, kteří mi pomohli s převodem najdet svou pravidelnou dávku chapadel na na adrese http://necronomicon.bloxxter.info. Projekt staví na přehlednosti, jednoduchosti a čitelnosti. Příspěvky zde jsou řazeny do témat a můžete změny zde samozřejmě odebírat jako RSS kanál. Design není ohromující (nebyl cílem), byť čistý a přehledný, jde mi jen o předávání informací. U každého příspěvku najdete také zdroj, ze kterého jsem informace čerpal. Každý příspěvek lze komentovat. Projekt obsahuje jednoduché vyhledávání, přehlednou mapu webu i kontaktní formulář.

Najdete zde informace zpravidla ve formě komentovaných odkazů o Gregoriově, Simonově a Lovecraftově Necronomiconu, stejně tak o mýtu Cthulhu a Prastarých

a magii Stezky levé ruky s nimi souvisejícími. Nejspíše si zde najde své místo i studium Mezopotámské mytologie. Neočekávejte dlouhé články, ty chci nadále publikovat zde, tento projekt je koncipován jako databáze krátkých informací o výše zmíněných tématech.


Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google