Nové stránky Adriana a Lindy Dragonari

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace, Webdesign
21. září 2007 000 10:45

Dovolil jsem si před časem redesignovat (s grafickým návrhem od LuciJe)stránky Adriana a Lindy a tak si dovoluji na ně upozornit. Když najdete nějakou chybu nebo Vás něco praští do oči, budu rád, když mi to budete reportovat, Jsou smaozřejmě plně html (až na ten pitomej banner od webzdarma, kterej neovlivním) a css validní, xhtml strict, kódování utf. Tedy podívejte se na http://dragonari.wz.cz.


5 komentářů

Noira
Zář 21, 2007 at 14:18

No upřímně, žádný graficky oslnivý design, ale oproti předchozí verzi jistě zákazníci ocení přehlednost… a lepší kód zase vyhledávače.
Dvojí menu je trochu matoucí, na první pohled jsem nevěděla, esli nevidím dvojitě! 😀 Ale zase je to originální.


 
Cody
Zář 21, 2007 at 17:09

No nemyslím, že třeba oslňovat:-) Navíc jsme částečně musel respektovat přání Adriana a Lindy. To dvojí menu je tam cíleně, na každé straně je něco jiného, jen dvě položky jsou stejné, což myslím má dobrý důvod.


 
Elijah a.k.a. Rabid Rabbit
Zář 24, 2007 at 14:38

No nevim, kouk jsem se na to u nás ve škole, máme tu Internet explorera a je to hrůza – pravé menu je z půlky v textu, přes text v hlavním poli je pruh s reklamou…


 
Elijah a.k.a. Rabid Rabbit
Zář 24, 2007 at 14:40

Ale jinak moc hezký


 
Cody
Zář 24, 2007 at 15:48

Ahoj Elijahu,
moc díky, právě proto jsme to sem dával. abych vychytal takovéhle chybky. Fungovalo to v IE 6, Opeře, Firefoxu, Safari atp. Jen jsme tu poslední verzi neotestoval v IE 7. Teď už je to v Exploreru v pořádku:
http://dragonari.wz.cz/_devel/ie6.jpg
http://dragonari.wz.cz/_devel/ie7.jpg


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google