K. D. E. 2008 – Krandyjósňý dechovkový enssemble

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Akce, Informace, Recenze
12. února 2008 000 12:08

Jak již bylo avisováno, tak minulý víkend proběhl naprosto uchvancancacující víkend pod nenapodobitelnou taktovkou fenomenálního světoznámého Klanu Kočičáků. Na tomto konferenčním setkání elity celé planety a přilehlých paradimensionálních kontinentů se setkali mnozí tvorové a bohové a superinteligentní emanace kanagomových lepidel. Cílem setkání bylo uklidnit a zrelaxovat jisté nehnuté složky našich osobností za pomoci ultragrandiózních technik duchovních, rituálních teoretických, alkoholových i ryze lidských a v intecích neunikajícího kontextu.

Páteční večer byl v duchu hluchu, který uvedla honosným, citlivým a vskutku silným rituálem (ostatně jak už jsme od L. I. D. zvyklí) Linda Illeana Dragonari. Tématem rituálu byla rituální smrt a zrození a proto bohužel díky tomu se populace obce Kanina zmenšila na pouhých 40% původního počtu před naším příjezdem. Tato politováníhodná okolnost však nemůže nijak deklasovat obdivuhodné výsledky. Všichni účastníci přežili.

Celý zbytek večera již poté byl věnován introspekčnímu post-post-post-mort-modernímu socializačnímu workshopy do strunných, bubných, šumných a lahvových hlubin KIA.

Druhá den po částečné exhumaci a v mnoha případech i k inhumaci došlo k první přednášce od Fratera Franty na téma „Post-moderna a chaos magie každou chvilku“. Toto téma bylo kvitováno s povděkem, obzvláště když jeho praktickou realizací byla rekonstrukce Strážcova šílení a cíleneému insane-ismu účastníků.

Jako další část programu byla praktická ukázka na téma „WarFare aneb strategie vedení boje na poli magickém“. Tímto se sám pověřil Johny Watcher, kterýžto pak zybtkovou 40% populaci praktickou ukázkou zaoukrouhlil na hezkou 0%. Nyní jsme tedy vyřídili všechny podstatné záležitosti stran populační exploze na Kokořínsku a mohli jsme přistoupit k hlavnímu bodu programu a to ke Kočičáckým orgiím. Během těchto chvil došlo k také k vyhlášení soutěže a o nejléep nepřítomného účastníka a tuto cenu vyhrála originálně pivně nepřítomná nechvalně známá Amormi, též znám pod pseudonymem „Co nezapálím, to otrávím“. Tímto ti blahopřejeme k získání fenomenální posvátné knihy Liber Exterreo v které jsou všechna tajemství světa i marmelády all-in-one.

Celou akci hodnotíme jako zdařilou, což se ovšem dalo očekávat neboť Klanu Kočičáků se neúspěch zdaleka vyhýbá a posedává na zcela jiných přírodních katastrofách. Sami účastníci se vyjadřují takto:

Takže přátelé. Setkání Kočičáků a Deformační Elity bylo to, co jsem vskutku potřeboval. Jen ta schýza ze zkoušek to kazila, na druhou stranu jsem si odpočinula a prvni zkouška ze zbývajících dvou je za mnou. Bylo to velice příjemné, živelné, podivné a dietní, o spánek ochuzené a vyvedené setkání. :) Již se těším na K.D.Y. :D  Nechápu jak se mi během KDE mohlo změnit pohlaví :D

jinak dekujuuu bylo to uzasny a moc se mi cely vikend libil :D a dekuju za poznani jedne uzasne bytosti 8-)
duhove pohlazeni vam vsem :D

To byla zase masáž…
Díky všem a některým obzvášť za příjemnou společnost. Ten víkend i včerejší after-párty jsem si opravdu vysoce i hluboce užil.
Těším se na příště.:)

Diskutovat na toto téma můžete krom tohoto příspěvku i ve vláknu Akce Divinora.cz.

[mygal=kde2008]

Fotografie laskavě poskytl Brozkeff (c) 2008


5 komentářů

tpm
Úno 12, 2008 at 23:45

Ježiškoté marjá, to je pekelná nahrávka.:)))


 
Cody
Úno 13, 2008 at 10:41

Poznal jsi se?:-)


 
Jakub
Úno 13, 2008 at 13:30

To muselo bejt dobrý.


 
Lithin
Úno 15, 2008 at 17:00

Tak to musela být síla… xD Nahrávka i fotky vypadají víc než dobře 🙂 (Proč tam má Boogy vždycky tak nepřítomný výraz? xD)


 
Boogy
Úno 15, 2008 at 20:30

Ja sem na par fotkach a vsecky byly tak +- ve ctyry hodiny rano:D Tak proto ten nepritomny vyraz:D Hlavne proto, že už sem byl od tri duchem nepřitomen:D Jinak jak sem rekl KDE bylo super:P


 

Napsat komentář

Copyright © 2019 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google