Jedno internetové a jedno softwarové doporučení a jedna profesionální deformace

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Jaxi Taxi
25. ledna 2008 000 15:43

Dnes mám pro Vás jen pár dobrých tipů. Tedy alespoň podle mě.

Rocket Dock

U kolegy v práci jsem viděl jeden dobrý prográmek. Pokud jako já nemáte rádi plnou plochu a už se Vám nehezky plní položky v rychlém spuštění – prostě používáte často hodně programů, tak by se Vám mohla hodit jedna designová kráska, která ušetří místo i čas a dá se skvěle nakonfigurovat a je zdarma. Prostě je to jedna krásná lišta s rychle spouštěnými programy navíc. Jak jste asi poznali, jmenuje se Rocket Dock – screenshot a domací stránky napoví více. Za tip děkuji Tomáši Noskovi a Láďovi Kubešovi.

rd

Media Convert

Skvělá stránka která Vám zdarma zkonvertuje všechny možné formáty do všech možných formátů se jmenuje Media – Convert. Mě krásně zkonvertovala MPG do FLV. Doporučuji.

Cthulhu v T9

To, že když v T9 na svém mobilu Vám při psaná slova duha nabídne Váš mobilní telefon slovo Cthulhu je myslím už varovná ukázka, že už to možná přeháním smile_party smile_devilsmile_teeth.


2 komentáře

Abogarth
Led 25, 2008 at 19:25

viz povídka Pickmanův modem – to není Tvá chyba 🙂 Tvůj telefon a T9 v něm je nejspíše posednut démonickou silou, anebo je zlovolný už ze své podstaty (nebliká na Tebe červeně?)))
😀


 
Anfiros
Led 28, 2008 at 01:09

Když už píšeš o Rocket Dock tak bych doporučil i Desk Space, je to program, který vytvoří z plochy „krychli“, která jde otáčet a máš tak několik pracovních ploch navíc. Pro běžné uživatele je to zbytečnost, ale pro někoho s 20+ otevřenými okny se může jednat o vysvobození. (Popřípadě atraktivnější varianta „boss key“:-P)


 

Napsat komentář

Copyright © 2019 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google