Jak vylepšit RSS čtečku Feedly pomocí rozšíření v Google Chrome

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Internet
23. února 2014 000 15:38

Rozšíření pro FeedlyPoté co skončil Google Reader, jsem si jako nástupce vybral Feedly – jinde vysvětluju proč. Bohužel, Feedly mě občas nevyhovuje tak jak je naprogramované. Využívám tedy nějaká rozšíření pro můj hlavní prohlížeč Chrome a chci vám je ukázat jaké.

Feedly Tool

V záložce vám ukáže počet nepřečtených článků, zobrazí jen složky s nepřečtenými články, zobrazuje favicony webů, umožňuje zobrazení článku přímo ve Feedly nebo pomocí Redability nebo Instapaper. Také vám zobrazí počty sdílení článku na Facebooku a Twitteru. Podobné věci (ale s méně funkcemi) umí také trochu jinak GGReader.

Rozšíření Odběry RSS

Rozšíření, které dříve fungovalo pro Google Reader a vyrobil ho Google. Nějaký nadšenec si ho stáhl a upravil pro další alternativní čtečky – standardně pro Feedly. Jinými slovy u každého webu s RSS, se vám v řádku pro URL objeví ikonka RSS a vy si web můžete jedním kliknutím přidat do Feedly (nebo do NewsBlur, The Old Reader, Rolio nebo WeFav).

Feedly Notifier

Pokud potřebujete pop-up upozornění o každém novém článku, tohle rozšíření vám to umožní a dokonce můžete prohlížet seznam článků z vyskakovacího okna rozšíření. Pokud ale odebíráte tak velké množství RSS kanálů jako já, tak to spíše otravuje:-)


1 komentář

Pavko
Kvě 7, 2017 at 11:24

Dobrý den,
snažím se nastavit RSS a zaujal mě Váš článek.
Měl bych dotaz: nainstaloval jsem dle Vašich doporučení do chromu rozšíření Odběry RSS, Feedly a Feedly tool. Kýžený výsledek (přidání odběru na kliknutí) se ale dostavil jen někde – ikona RSS vedle URL řádku zoranžoví (=je aktivní) např. v Seznamu nebo na Vašich stránkách a pak skutečně můžu kliknutím nastartovat jejich odběr. Většinou je ale neaktivní.
Poradíte mi, co dělám špatně?
Díky
Pavko


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google