Goomicronicon

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace, Magie
3. června 2008 000 07:39

ilustrace Na své přednášce o Necronomiconu na konferenci Sfinga 2008 jsem ukazoval ilustrační obrázky z projektu pod názvem Goomicronicon. Tyhle obrázky mi před nějakým časem poslal nějaký milý čtenář mých stránek (bohužel si již nepamatuji jeho jméno, jinak bych ho s díky jmenoval) a protože sklidily velký úspěch, rozhodl jsme se je zde umístit na stažení.

Dříve byly stránky projektu na této stránce, ale tam již bohužel nejsou. Autorem těchto vynikajících kreseb je člověk známý jako Goomi (François Launet), který zpracoval Goomicronicon pro všechny fanoušky mýtu Cthulhu. Goomi má vlastní (a podotýkám, že moc hezkou) prezentaci Goomi.net, kde najdeme i současnou verzi Goomicorniconu. Najdeme tam i krásné Lovecraftiánské kresby.

Vytvořil jsem PDF Goomicroniconu, tak se můžete pokochat sami – Goomicronicon.pdf (3,4 MB).

Původně rodák z krkonošské Jilemnice, nyní už pár let SEO konzultant a pasivní člen a udržovatel Mezinárodní pohanské federace v Praze. Sleduji co se kolem mne děje a snažím se zlepšovat sám sebe i okolní svět. Miluju hudbu, tanec a knížky. Rád cestuju a poznávám nové lidi a nové výzvy.Jsem pohan a magik poměrně postmoderního ražení. Nenechám se tím zmást. Řikají mi Cody. Jsem Pavel Ungr.


Napsat komentář

Copyright © 2019 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google

%d blogerům se to líbí: