Eastwick Open

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Informace
12. dubna 2007 000 17:09

Dobré věci je dobré propagovat, tak tohle činím i já a dávám slovo Barace

Eastwick Open je otevřený „seminářový festival“ pro všechny se zájmem o osobní rozvoj, šamanské techniky , rituály, vedené meditace, šamanské konstelace a bytí v přírodě.

Jednotlivé akce se obvykle konají v obdobích hlavních pohanských svátků a program je vždy sestaven v souladu s energií přírody v čase konání. Pracujeme s energií Země a energií Nebe, s našimi předky, kteří stojí za námi a podporují nás v nelehkých údobích našich životů, s totemovými zvířaty, jež nám předávají cenné rady a vytváříme prostor pro přijetí toho, co právě teď JE, co nás obklopuje a co léčí.

„Nultý“ ročník Eastwicku Open se konal v nádherném kraji Kokořínska u příležitosti svátku Samhain loňský podzim. Celý „festival“ byl laděný velmi komorně, s důrazem na spojení se s našimi předky, s přijetím toho, co nám od nich plyne a s přijetím místa, na kterém v této obrovské pyramidě našich příbuzných stojíme. Zahájen a ukončen byl vedeným rituálem a indiánskou modlitbou, kdy byl otevřen a následně uzavřen prostor ke společnému sdílení.

Nadcházející Eastwick Open se koná 27.-30.4. 2007 v rámci čarodějnického svátku Beltine. Místo konání bylo vybráno poblíž městečka Sedlec-Prčice, cca 60km z Prahy. Tento víkend budeme pracovat s energií „posvátné svatby“, která se odehrává mezi ženským a mužským principem a s tématem sexuality. Skupina bude jeden den rozdělena na mužskou a ženskou část. Mužskou skupinu povede Jan Bily (lektor systemických konstelací), ženskou skupinu Baraka s Berkanou.

Program:
Vedené šamanské cesty
Rituál spojení ženského a mužského principu
Systemické konstelace a šamanská práce
Ohňový rituál plodnosti
Venkovní cvičení v přírodě
Vedené meditace
Ohně, bubny, veselice, taškařice

Kurzovné: 1:800kč

Více info na www.eastwick.cz, info@eastwick.cz


Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google