Divinorum vyhlašuje soutěž o nejlepší článek

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Chaos magie, Knihy, Magie, Moje projekty, Pohanství, Úvahy
18. června 2011 v 14:01

Divinorum se svou Revue Symposion se od začátku svého vzniku profiluje jak portál zaměřený na kvalitní a zajímavé články z magie, mystiky, pohanství, šamanismu a animismu nebo religionistiky. Velmi často byl kladen důraz na články podpořené vlastní praxí. Po 4 letech článků od osvědčených autorů Divinorum dává příležitost jak novým autorům, tak i možnost pro osvědčené autory, aby ukázali, že nám stále mají co sdělit.

Proto po 5. rok své existence Divinorum oslavuje soutěží o nejzajímavější autorské příspěvky. Piště proto své příspěvky na výše zmíněná témata na e-mailovou soutez@divinorum.cz a nejvyšší vládce Divinora ze všech zaslaných příspěvků vybere dva, kteří budou odměněni zajímavou knihou. Tedy tu máme detailnější zadní naší soutěže:

  • pište zajímavé články z magie, mystiky, pohanství, šamanismu a animismu nebo religionistiky
  • článek zasílejte na soutez@divinorum.cz do 30. září 2011
  • Strážce pak vybere dva nejzajímavější články, které odměníme knihou (detaily níže), která bude předána v Praze nebo Brn na nejbližší akci Divinora, PFI, Dávného obyčeje, Blapshemionu či podobných skupin a organizací
  • slavnostní vyhlášení proběhne na 5. Mezi Světy 2011
  • všechny zajímavé články budou zveřejněny na divinorum.cz (Revue Symposion)

Ceny

  • Jim DeKorne: Psychotropní šamanismus
  • Sborník Isis Milenia

Divinorum se těší na vaše příspěvky a zajímavé články.

Článek už četlo 538 čtenářů.

Původně rodák z krkonošské Jilemnice, nyní už pár let SEO konzultant a aktivní člen Mezinárodní pohanské federace v Praze. Po Ataxu a H1.cz si zkouším práci na volné noze a členství v straně Zelených. Opustil jsme roli národního koordinátora Mezinárodní pohanské federace a užívám si prosté členství. Zároveň sleduji co se kolem mne děje a snažím se zlepšovat sám sebe i okolní svět. Miluju hudbu, tanec a knížky. Rád cestuju a poznávám nové lidi a nové výzvy.Jsem pohan a magik poměrně postmoderního ražení. Nenechám se tím zmást. Řikají mi Cody. Jsem Pavel Ungr.


Napsat komentář

CommentLuv badge

Copyright © 2018 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google

%d blogerům se to líbí: