Damh the Bard vydává nové album

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Hudba, Informace
15. února 2008 000 22:47

Jen malé upozornění pro fanoušky, Dave opět vydává nové album, poslouchal jsem na jeho webu dvě písně a jsem zcela uchvácen. Jedna z nich – Land, Sky and Sea – je baladická a pomalejší a pak říznější – Pagan Ways. Musím říct, že mě to uchvátilo. Album se jmenuje The Cauldron Born a vyjde 8. března. Myslím, že si ho musím sehnat.

Malá poznámka na závěr, dozvěděl jsme se to ve středu, že Damh the Bard se vyslovuje Dave the Bard, protože Damh je z galštiny (starogalštiny?). No prostě další informace u něj na webu.

Původně rodák z krkonošské Jilemnice, nyní už pár let SEO konzultant a pasivní člen a udržovatel Mezinárodní pohanské federace v Praze. Sleduji co se kolem mne děje a snažím se zlepšovat sám sebe i okolní svět. Miluju hudbu, tanec a knížky. Rád cestuju a poznávám nové lidi a nové výzvy.Jsem pohan a magik poměrně postmoderního ražení. Nenechám se tím zmást. Řikají mi Cody. Jsem Pavel Ungr.


2 komentáře

tpm
Úno 15, 2008 at 23:43

Jooohoooo! Už se těším, až mi tu doma zase zapěje.
Taky znáte ten pocit, když přijedete domů z nějaké vydařené akce, napustíte si vanu, upečete toast, namixujete švestkovej kompot s kofolou a ledem a pustíte si ty jeho božské melodie?
A sajete a sajete a necháte usazovat….
…mhmhmmmhhhmmmm….:)


 
Elijah a.k.a. Rabid Rabbit
Úno 17, 2008 at 01:21

Víš, že si musím rýpnout, Cody:) Je to gaelština a ne galština. A je to jazyk, kterým se dodnes mluví ve Skotsku a Irsku:)


 

Napsat komentář

Copyright © 2018 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google

%d blogerům se to líbí: