Čarovné zrcadlo je zpět

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Magie, Pohanství
5. května 2010 000 09:26

Čarovné zrcadlo patřilo mezi velmi staré weby o čarodějnictví, pohanství a magii, které tu jsou s námi už velmi dlouho a dle tu je snad už jen můj web a Eurikův. Pamatuju si už dvě verze a nyní přichází třetí na vlastní doméně. Ano, Noira spustila staro-nový web Čarovné zrcadlo o pohanství, magii, čarodějnictví a vúdú.Na webu najdeme celkem zajímavý obsah. Ať už to jsou překlady, recenze knih, doporučení nebo vlastní články. Nelze si nepovšimnout, že zde Noira poskytuje i vlastní služby a to i celkem ambiciózně v angličtině.

Web je obsahově zajímavý, ale je vidět, že se stále vyvíjí (někde najdeme designové mušky, občas i barvičky neladí i blok se nám posouvá).

Web má i vlastní Facebook Page a texty na webu řeší i na Grimoáru. Projekt je dobře rozjetý, tak uvidíme kam se bude vyvíjet.


1 komentář

Noira
Kvě 5, 2010 at 11:17

Chybky prosím hlásit, první verze je neučesaná a bude procházet postupnou revizí.

Diskuse na Grimoáru mě překvapila, některé názory svojí kultivovaností, některé výlevy klasicky svojí omezeností. Je vidět, že publikovat v češtině něco původního, vlastního o magii je stále poměrně odvážný a kontraverzní počin, kdykoliv se to stane.

Nehlásám nic jiného, než že se dělím o svoji aktuální gnózi a míru poznání, opřenou o aktuální praxi. Nic jiného nakonec stejně nelze, pokud se člověk nechce vyloženě věnovat „mezináboženskému dialogu“… (na což jsem rezignovala, protože v tom vidím jenom omezený přínos).


 

Napsat komentář

Copyright © 2019 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google