BMWC 9 – done!

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Akce, Informace, Magie
12. dubna 2007 000 19:32

Již potřetí jsem si prožil BMWC. Již potřetí jsem žil několik dní jinak a už potřetí jsem pochopil, že každé BMWC je jiné. Už púotřetí jsem pochopil co znamená BMWC ale teprve nyní poprvé jsem měl tu čest stát se kolotočem realizačního týmu.

Strašně rád bych tady popsal vše co se dělo, ale nějak to nejde, sice už tolik nešílím jako po BMWC 7 nebo po BMWC 8, ale to neznamená, že mi není smutno. Jakýsi smutek a melancholii v sobě mám. Jen není navrchu, je hloub, smutek nad tím, že nádherných 6 dní skončilo.

zažil jsem toho strašně moc, mám pocit, že za těhlech 6 dní vždycky prožiju mnohem víc než se dá normálně stihnout. Já vlastně nevím co psát, protože se to popsat nedá. Když jsme přijeli tak jsem si to úžasně vyzdobili, bylo to fakt super. Lidi na nás byli hodní a úžasně vařili, to se mi strašně líbilo. Byla tam jen trošku zima, ale to jsme hned 3 den napravili, no škoda, že nás nenapadlo dřív topit celý den.

Strašně jsem se těšil na sluníčko. A taky vím, že příště si nesmím na sebe toho nandat tolik, byl jsme úplně mimo a taky vím, že nesmím na BMWC řešit nějaký osobní problémy, dost se to na mě podepsalo. A taky jsem si uvědomil pár svých chyb.

Ale moc díky mužům za skvělou atmosféru na našem workshopu, za desítky skvělých diskusí, za tu sílu a energii, za přátelství, za magii a svíce. A za Žirafu. Devítka je prý symbolická myslím, že 10 bude fenomenální.

Jsem přesvědčen, že BMWC je fenomén, který nebude zapomenut, jejky jak jsem rád, že jsme tohle poznal.


1 komentář

Euridika
Dub 13, 2007 at 17:56

Jsem ráda, že se BMWC vydařilo a jsem si jista, že BMWC nebude nikdy zapomenuto. Je moc fajn, že se jste si ho užili 🙂


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google