Bloxxter upgradoval na nejnovější verzi WordPressu a mnoho nových změn!

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Změny na Bloxxteru
21. února 2007 000 20:15

Když už jsem se ten můj Bloxxter rozjel ve WordPressu, tak jsme netušil jak moc jsme se do něj zamiloval. WordPress je totiž úúúúúúúúúúúúúúúžžžasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýý! Dneska jsem si totiž na blog instaloval nové pluginy a zjistil jsem, že na jeden, bych potřeboval novější verzi. No, poté co jsem zjistil, že je to dost o hubu (dámy prominou), že se to nemusí tak úplně povést, jsem to risknul. a ejhle ecce homo, upgradovaný WordPress je tu! Jinými slovy, zvládl jsem to a můžeme se těšit na to nejlepší, aspoň co se technického zázemí týče. Obsah příspěvků je už holt jen na mé hlavě:-).

Ale teď už k věci, abych Vás taky seznámil s tím, co je tu nového a čehož si můžete hojně užívat:

      Čehož jste si asi taky mohli všimnout, je, že v bočním bloku neboli sidebaru v sekci stránky přibyly 2 položky a to návštěvní kniha a vzkaz autorovi. To jsou věci, které snad využijte. Návštěvní kniha je na vzkazy a diskuse mimo rámec komentářů a možná i mimo rámec příspěvků. Zamezíme tím OFF TOPIC komentářům, které budu mazat a na které je přeborník Labuťák. Vzkaz autorovi je online formulář, kde mi můžete přes webové rozhraní poslat e-mail.
      V komentářích si možná všimnete 2 nových věcí. Za prvé se dle IP adresy zobrazuje vlaječka příslušnosti k zemi, zatím pro většinu Česká. A taky můžete pomocí dvou nových ikonek hlasovat jak moc se Vám příspěvek líbil. Říká se tomu karma příspěvku.
      Pak tu jsou nové věci, které vy bohužel nevidíte a to úžasný antispam Akismet plugin, který mi v tuto chvíli blokuje asi 20 spamů, nový plugin na fakt vymakaný statistiky návštěvnosti a no a jeden supr čupr BAN plugin, kterými umožňuje odstřihnout prudiče a to nejen dle IP adresy. Ale nebudu prozrazovat jak. Vše se dá obejít, takže lepší bude, když se nebude vědět co obcházet.

Takže si všeho užívejte dosyta. Miluju WordPress!


3 komentáře

Christine
Úno 22, 2007 at 07:58

Zamiloval? Do WordPressu? ;-(


 
Cody
Úno 22, 2007 at 19:40

Ano, ano, ano. je celkem sexy a co toho umí! I lovin‘ it!


 
Wu
Úno 26, 2007 at 12:25

Ještě že Zahrada zalinkoval jeden článek, jinak bych se o změně adresy rss feedu (předpokládám, že to s novou verzí WordWressu souvisí) vůbec nedozvěděl.


 

Napsat komentář

Copyright © 2020 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google