6 Android aplikací, za které bych platil

Napsal: Pavel Cody Ungr | Kategorie: Nezařazené
16. května 2011 000 06:00

Jsem čerstvým uživatelem Androida, takže mě článek, který napsal Jirka Štencek, naladil do aktivní nálady a rád na něj odpovím. Kdybch měl platit za aplikace, tak rád zaplatím za všechny aplikace od Google. Ať je to Gmail, Mapy (navigace), Google Docs, Google Talk nebo YouTube. Ale aplikace od Google by měly být mimo soutěž, takže se s nima nedá moc počítat. Takže popořadě.

  1. Jendoznačně nejlepší česká aplikace a velmi praktická je Pubtran.Geniální vyhledávání spojení spojené s geolokací (pozná kde jste a nabízí vhodnou zastávku).
  2. Juice Defender – pro mě nová, ale o to praktičtější aplikace, kterou mi doporučil Daniel Dočekal. Zvětší výdrž baterie, což je Androida zásadní věc.
  3. Opera Mini – nejlepší mobilní internetový prohlížeč.
  4. Sweet Dreams  – skvěle načasuje kdy chcete spát a nebýt rušeni a krom budíku vypne v ten čas všechno, tedy to co nastavíte, umí pracovat i s Geolokací a má pár dobrých vychytávek
  5. Mapy.cz – velmi dobrá apliakce, která krom obligátních map vám řekne co je v okolí. A pro Českou republiku v tomto ohledu lepší než Google maps.
  6. Remember the Milk – pro mě nepostradatelná apliakce na mopje úkoly, upozorňuje mě na to, co jsme prošvihl.

Pak ještě pír tipů na aplikace, které si platím – Read it Later (přečtěte se na cestě do práce články, na které nemáte jindy čas), Locale (mění profily dle specifických podmínek jako je stav baterie nebo místo, kde právě jste), Remember the Milk (placená verze RTM) a Juicy Defender Ultimate (placená verze Juicy Defenderu).


1 komentář

Martin Cvrcek
Říj 8, 2011 at 20:36


 

Napsat komentář

Copyright © 2019 Bloxxter – osobní blog Pavla Ungra o světě. All Rights Reserved.
Theme by sheVcza. Google