Bloxxter » Archív » rok 2006 » 1 / 2006

info Jaký byl BOSS 2007 [jaxi taxi]

21. listopadu 2006

Na tento víkend jsem jel s očekáváním čiré zábavy bez pseudointelektuálních keců a se snahou setkat se svými přáteli aprostě si jen užívat radosti ze života. No myslím, že se to povedlo. Celou akci jsem částečně pojali v lehce dicordiánském pojetí s Jožkou jako misjní cestu kočičáků, o čemž pojednáváme na našem kočičáckém blogu. ale to jen na okraj, to sem až tak úplně nepatří.

Celá akce byla koncipována pro 40 lidí, což byla masovost, jenž mne zpočátku vyděsila a obával jsem se, jak ji organizátoři zvládnou nicméně ukázalo se, že členové BPS Brno, jmenovitě Cornelius, Strážce, Arken i Orubi jsou sehraným týmem, které přes menší mušky nedokáže nic překvapit. Čajovna i restaurace byla zarezervována velice kvalitně a na úrovni. Celé setkání se neslo v přátelském duchu a veškeré problémy byly řešeny s rychlostí blesku v urychlovači.

Nechci zde rozpitvávat rúzné vtipné a rozmarné příhody, takových vyprávěčů se jistě najde dost. Jen jsem chtěl poděkovat lidem na svém místě, jimiž se Brněnská sekce bezpochyby stává, za dobrou akci, již se rád kdykoliv v budoucnosti zúčastním.

Tedy Codyho zhodnocení: BOSS je dobrou akcí na seznámení s mnoha lidmi podobně smýšlející v oblasti esoteriky a okultismu.

Osobní poznámka na konec - na tomto víkendu se opět prohloubil pocit spřízněnosti a opravdu hlubokého přátelství s mnoha lidmi. Smutek v duši, jenž jsme cítil při loučení byl pro mne střepinou, jenž navždy zůstane v mém srdci. Děkuji tedy těm, jenž se s námi přišli rozloučit. Díky Orubi, díky Cornelie, Díky Hannah. Díky všem přátelům, kteří tam byli se mnou. Díky Barako, Jožko, Mab i Strážce a díky všem, se kterými jsem mluvil a nevyjmenoval je zde ... Díky všem zajímavým lidem které jsem zde poznal ať už to byl Galen nebo Marina, Byl jsme rád,že jsem po letech mohl opět mluvit s Eldarem a trochu prohodit slova i s Kosttou. Melancholická vzponínka na Xko zůstává. Díky i za ..ehm ... prazvláštní setkání s Nimloth:-))) Prostě Thanks a lot, my friends ... S Pu-Ehrem a Shishou an věčné časy. Ať žije Eris, Enki a Brno!

PS: Starobrno je fakt hnusný pivo:-)

Boss II
Boss II
Boss II
Boss II
Boss II
Boss II
Boss II
Boss II
Boss II

Související odkazy:
Blog nejen Baraky - Eastwick
Blog Corneliův příspěvek 1, Blog Corneliův příspěvek 2
Blog Euridiky
Blog Lithin, a ještě jeden příspěvek
Blog Orubi
Blog Strážcův
Blog Venedikta, fotky, a ještě jeden

Varování: Blog Venedikta doporučuju nečíst, je to nečitelný, děs, běs, hrůza (srdce webdesignéra pláče:-((). Navíc Venedikt píše s plno chybama a to zcela opomíjím jeho katastrofálně hypertrofovaný smysl pro patetičnost a nebo ... se do Orubi, Remiho a mně fakt zamiloval.

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#boss2

info Brno je zlatá loď [jaxi taxi]

7. listopadu 2006

Tak jsem byl o víkendu v Brně. Po několika mnoho letech jsem opět navštívil tuto Brněnskou metropoli. Krom toho, že jsme byl pozván, jsem chtěl tuto zlatou loď poznat detailněji a měl jsem v plánu tak se sejít s Catalessi a pak také se Strážcem.

No musím uznat, že víkend to byl přepychový, starali se o mne jak o vlastního. jen by mě zajímali co všichni na tom Brnu mají, když tam pořád prší? Asyl jsem dost doma u Orubi, kde právě probíhala kočkiáda /což mne, jako člena klanu Kočičáků nemohlo vyvést z míry). Naopak jsem navázal jasnou komunikaci (Uáááá ... mňau ...grrr ..škráb ...vrrr). No bylo tam fakt hezky, nepršelo tam, nefoukal vítr, měkká postel a milá Orubi (slovo postel a Orubi je zde opravdu jen náhodou vedle sebe, čestný pionýrský - fakt Corny:-)).

Sobotní odpoledne se neslo ve znamení Chajovny, upřímně na mne ta čajovna nějak extra dobrý dojem neudělala, obsluha taková odměřená, suchá. Pu-Erh průměrný a vodní dýmka taktéž. Nicméně, jsme tam byl spíše kvůli lidem. Nejdříve přišel Strážce a pak Catalessi, naše setkání s cat. bylo navzdory jiným názorům milé a vstřícné, alespoň co já mohu soudit. Byl jsem mile a příjemně překvapen, kdože je to exDianann zač.

Brno

Jinými slovy v Brně mě bylo moc krásně a moc se mi tam líbilo, strašně nerad jsem odtamtud odjížděl, měl jsem v sobě podobnou podzimní melancholii, jako když končil Eastwick OPEN (ten mezitím v mé duši porvedl hezký hřbitov, v dobrém smyslu). Takže myslím, že tam vždy najdu přátele, kvůli kterým se tam budu chtít vracet (a to rozhodně na BOSS a nikoliv bos).

Související odkazy:
Blog Catalessi
Blog Orubi
Blog Strážcův
X Wicca - BOSS II

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#brno

info BOSS II 2007 [info]

30. října 2006

Byl jsem Corneliem von Castanedou požádán, abych na blogu zmínil konání Bossu. Tak tak činí, snad to dopadne, tak, že se také zůčastním mé srdce mne tam táhne.

Dne 17. 11. 2005 v Brně se bude konat v pořadí již druhý sraz Čarodějstva a „studujících“ magické, esoterické, nábožensko-filozofické obory. Začátek od 16:30.

Je nám ctí Vás podruhé pozvat na sraz do Brna. Program opět bude na účastnících neb náplní je se zkrátka potkat a vzájemně pokecat a vyměnit si zkušenosti.

Bude zamluvena čajovna s výbornými vodními dýmkami a čaji, na večer hospůdka s chutnou kuchyní a pokud bude zájem a chuť, můžeme vyrazit do ulic nočního Brna.
Pokud budete chtít přijet, prosím potvrďte svou účast na mail: Brno.Boss@seznam.cz. Potvrzení účasti není závazné, ale pokud nedáte nijak vědět, nedozvíte se kde bude sraz a kam se pujde. Přihlášky nám budou sloužit jako zdroj informací, abychom věděli jak velké prostory zarezervovat k ničemu jinému.
Do přihlášky též napište, zda máte zájem přespat. Počet míst je omezený (a částečně již zabraný), ale dá se nějak domluvit. V případě, že jste Brňák a můžete poskytnout nabídku k noclehu někomu dalšímu.

Příhláška by tedy měla obsahovat:
a) jméno
b) zda můžete či potřebujete pomoc se zajištěním ubytování (Ovšem je lepší spoléhat se i na vlastní síly)

Zpětně vám zašleme: potvrzení, že s vámi počítáme, telefoní kontakt na nás, a informace, kde se sraz bude konat a koho můžete očekávat. My jako organizátoři si ovšem ponecháváme právo zamítnout bez udání důvodů (K čemuž určitě nedojde:).

Přihlášky zašlete do 10.11.06 později lze též, ale bude to problematičtější a prostě můžete mít smůlu, že se nedostaneme k internetu. V brzké době bude k dispozici i místnost na fórum http://xwicca.wz.cz (tak kolem úterý), kde bude možnost projednat nocleh mezi jednotlivými účastníky.
Snad vše. Těšíme se na Vás a na příjemné a užitečné debaty. Vítání jsou všichni :)))
Vaši organizátoři Cornelius a Strážce

Související odkazy:
X Wicca - BOSS II

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#boss2

excrementus Co podzimní duše tuší [excrementus]

30. října 2006


Lístek dubový padá ve větru,
bubny duní a plášť se vlní.
Cítím svého děda s helmou rohatou,
jeho paže je silná a dřevo voní.
Přijď synou a ukaž sílu svou,
Přijd synu a buď jak já,
Přijd synu a pozvední náš meč,
Přijď synu a buď paže má.

Spojme náš kruh,
bubnujme píseň o naší paní.
Polib ženy a obejmi muže,
naše cesta tě probudí ze spaní.

Naše cesta je svět pradávný,
který tu vždycky byl a vždycky bude.
Zkus cítit tu sílu hořící oběti,
zkus pochopit v mlze oči rudé,

Ty pochopíš a ty to poznáš,
to já dobře vím, jsi naše krev, náš rod.
Pozvedni číši a meč jenž máš boku,
A ukaž že znáš ten náš kód.

Jsi náš.
Jsem Váš.

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#eopoetry

magie Eastwick Open is Gone! [jaxi taxi]

30. října 2006

A je to. Už jsem tam zase byl. Byl jsem tam. Tam v jiném světě. S těmi, které mám rád a které miluji. Byl to víkend plný divých záhad. Plný moci a síly pod pláštěm pána smrti. Nechci nic vyprávět, stejně nemám dar slova, bych popsal to co cítím. Chci vyjádřit poctu těm a vzpomenout na Ty, co tam byli se mnou. Na všechny živé i mrtvé, na tu sílu a pocit co nás provázel. Na náš svět a tenký závoj, jež jsme měli tu čest poodkrýt. Na všechny bratry a sestry, které jsem poznal a získal.

Naprosto nelze opomenout věci, které nám prolnuly do reálného světa. To, že jsme celý víkend žili ve svém světě, který nebyl narušen, že nám bylo ukázano vše, co jsme chtěli. Že jsme po opuštění bran světa poznali, že jsme byli opravdu jinde. Že jsem nechal kytaru kdesi a že to bylo jisté znamení, že jsem něco nechal, něco ze sebe. O tom, že Lady Spin je pořád s námi. O podivné náhodě na Radiožurnálu.

Nemám pocit, že by někdo, kdo tam nebyl, by mě teď chápal. Chápejte tento příspěvek jako něco, co prostě je. To co tu je je to nejlepší co tu teď může být, pro ty nejlepší čtenáře, kteří tu teď může být.

T & T & T díky!

Související odkazy:
Eastwick

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#eo

jaxi taxi Houska na vlastní oči [jaxi taxi]

13. října 2006

A přišlo to, čeho jsme se báli, TV Nova opět začala babrat do hradu Housku. Dopadlo to špatně. Ostatně jak jsme očekával patlanina historických skutečností, mýtů, plků o časoprostoru včetně pochybných šarlatánů s dráty a pružinami různých tvarů a barev v ruce. No prostě děs. Posuďte sami. Mezi nejodpornější věci, které jsem zaslechl byla slova kastelána: „Vstupte, jestli na to máte.“

Dovolil bych si zde odcitovat několik reakcí na tento příšerná mediální počin:

Luboš Šafařík, KPUFO: V dnešním pořadu „Na vlastní oči“, věnovanému údajnému přestupu Karla Hynka Máchy do roku 2006, se hovořilo pouze hypoteticky o této možnosti. V pořadu, který nám byl původně prezentován jinak, neodezněla věta, že jsme to byli právě my, kteří odhalili již v roce 1999 pravý stav věcí – tj., že jde o výmysl, a tak je to již od té doby uvedeno na našich stránkách KPUFO Česká Lípa. Pořad tak vyzněl úplně jinak, než jaký je smysl naší činnosti. Zkušenost s p. Motlem to byla první a také poslední.

Josef Purkrt, FFC: Tak neskutečnou pitomost až na několik světlých vyjímek (Vrbenská a ten co tam mluvil o tom jestli Mácha nebyl jen domněle mrtvý) už jsem dlouho neviděl. Jestli tohle je záhadologie, tak kdo mi ode dneška řekne že jsem záhadolog dostane přes držku. A jsem jen rád, že když mi Motl volal tak jsem byl v Paříži a nebyl zúčastněn (ono bych stejně utekl, ale aspoň jsem neztratil čas). Je to jak sekaná v supermarketu, semlet sto let staré věci, které už začínají smrdět. Bloumat s virgulí po nádvoří a sklepu, vykřikovat jak tu proudí energie, zmiňovat teorii relativity aby to vypadalo vědecky, všecko jen na chvíli, aby to diváka nedej bůh přestalo bavit a byl taky nucen myslet. Nevysvětlit pořádně o co jde, co jsou fakta, co domněnka. A udělat to rádoby záhadně a umělecky. Všechno samej odborník, ale nikdo nic pořádný nepředvedl, nedej bůh, že by se najednou před kamerou rozplynul v časoprostorovém tunelu.

Františka Vrbenská: Je mi smutno. Vyzneni reportaze se posunulo nekam jinam, nez bylo puvodne prezentovano. Ostatne z natoceneho materialu byla predvedena jenom urcita (mensi) cast tak, aby v zasade korespondovala s vyslednym zamerem. I kdyz bylo vysloveno a nasnimano dost informaci s potencialnim korekcnim efektem, pricemz by tajuplnost Housky zustala zachovana ! - , bohuzel, uz se nevesly... (?)

Cody, Bloxxter: de se objevuje přesně to, co jsem již několikrát kritizoval, naposledy v mém článku, cituji sám sebe: "pokud opravdoví odborníci na tuto oblast, mágové a lidé zabývající se hermetismem prakticky, kteří budou mít punc autenticity (za první republiky bych takto důvěřoval např. Dr. Janu Keferovi, Františkovi Kabelákovi či Pavlu Kohoutovi a jiným špičkám oboru) neprovedou průzkum těchto míst. Takoví „odborníci“, kteří si hrají s virgulí (tím se nechci nikoho dotknout) nemohou proniknout do nitra problému, natož jeho řešení." Prostě to co tam bylo předváděno jsou IMHO šarlatáni, kteří neví s čím pracují a hermetikům jsou spíše k smíchu a vlastně i k pláči. Děs! Pak se není co divit, co si laická veřejnost o "nás" myslí.

Související odkazy:
Pořad na vlastní oči

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#houska

magie A jdeme do školy [magie]

13. října 2006

A protože je pátek 13., je třeba dělat dobré věci - přihlášsil jsem se do školy. Pravda, trochu mne popohnala Noira, ale snad to nevadí, budu pilná student. O průběhu mého studia i lekcích budu podávat pravidelné reporty.

Ano o pravdu se bavím, jde z mé strany o recesi, kterou se nehorázně bavím. Nevěřím totiž, že by to mělo mít nějaký valný význam a úroveň.

To lze posoudit už is z internetových stránek „projektu“ a formuláře, prosím nahlédněte zde:

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ DO KNIHY

Jméno:

Příjmení:

Bydliště:

ICQ:

Osobní web:

Telefonní číslo:

Nick:

Heslo k profilu na Knize:

e-mail:

pohlaví:

Vyber si vždy jednu možnost a zvýrazni jí červeným zvýrazňovačem:

Element: země / vzduch / voda / oheň

Barva: zelená, hnědá / bílá / modrá / červená, oranžová

Práce: samostatnost / ve skupině

Bůh / Bohyně

Do 72 hodin po doručení e-mailu očekávejte naši odpověď a odkaz, kam se vydat do první lekce. Nezapomeňte, že máte 100 bodů a za neomluveou neúčast na první hodině Vám strhneme hned 35!

Dotazník odešlete na mejlik@kniha.mysteria.cz

A na první lekci si připravte první domácí úkol. Sežeňte si na tuto hodinu nějaký obrázek z historie čarodějnictví a magie. B

Pokud je za úkolem B, pak je bodovaný.

Související odkazy:
Stránky oné hrůzy
Příspěvek u Noiry

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#school_wicca

magie BMWC: Show Must Go On! [magie]

4. října 2006

„Pooh is not na sračky, but totaly and completely v piči.“ Rakesh, 30. 9. 2006, Janov, BMWC 8.

Mám za sebou druhé BMWC a nevím co napsat, že bylo úžasné skvělé a nádherné? Že bylo kolosální, báječné a neopakovatelné? že bylo silné, plné magie a přítelství, věcí mezi nebem a zemí? Že bylo naše? že bylo smutné a melancholické, veselé a živé? Ano to bylo, bylo nevyslovitelné a každé ze slov co jsem napsal nedokáží ani zdaleka vypovědět, co jsme všichni prožívali.

Našel jsem tam své brášky a sestřičky, ducha který byl silný, byl jsem částí eposu o stvoření, stal jsme se veleknězem a poznal a otevřel šestou sefiru.

Díky Vám přátelé, díky Všem! Díky Vám, že jste dali to co jsem dal i já, že jsme společně stvořili pět nádherných dní. Děkuju ti Jakube, že jsi mě v dubnu umožnil přijet, děkuji ti Helčo, že jsi tam byla se mnou, děkuju ti Niko, že jsi tam byla a umožnila mne poznat Tvé já, Danke Talia und Jeff, Thanks a lot . Díky všem ostatním, kteří jste byli neméně originální a skvělí ... ne nemám slov a teď začínám mít knedlík v klávesnici, oči mi vlhnou při vzpomínce na těch pět nádherných dní intesivní duchovní práce s nádhernými lidmi, kteří do toho dávali vše všem.

Halelujah Tiphereth!

Tak zase na jaře ...

Související odkazy:
Cornelius
Eolin
Zahrada

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#bmwc8

recenze CSS Hotová řešení - bug? Bug! [recenze]

5. září 2006

Konečně jsem si mohl koupit knížku od Pixyho CSS Hotová řešení a byl jsem nadšen, tolik skvělých návodů a řešení jsem už dlouho hledal. Myslím, že za tu cenu je to skvělá kniha. Tak jsem jednou půjčil svému kamarádovi programátorovi tuto knihu a ejhle hnedle je tu následující brouček (bug):

Strana 14 dole:
<P>Věta se <STRONG>zvýrazněným<STRONG> slovem<P>
<p>Věta se <strong>zvýrazněným<strong> slovem<p>
Nechybí nám tam / u uzavíracího strongu?

A ptám se spolu s čtenáři: „Pixy, opravdu jsi to takhle chtěl?“:-)

PS: Pixy, nesmírně si vážím Tvých znalostí, zkušeností i Tvé práce, prosím ber to jako rýpanec hodný provokatéra jako jsem já.

Související odkazy:
CSS hotová řešení (Lukáš Havrlant)
CSS – Hotová řešení: Prokletí zelené knihy (Dero)
Konec Blábolníku v Čechách (Plaváček)
CSS hotová řešení (Plaváček)
Nová kniha o CSS (Aleš Dobrovolný)
Petr Staníček – CSS Hotová řešení (Milan Kryl)

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#pixybug

software Špatný ICQ protokol aneb trable s Mirandou [software]

5. září 2006

Patřím mezi horlivé fanoušky Mirandy (ICQ Lite používá jen lama), ale dneska mě Miranda, respektive nějaký nakopnutný ICQ protokol dal co zabrat. Mělo to i svou dobrou stránku, díky problémům s ICQ jsem otestoval všechny možné i nemožné IM messengery a mohu o nich přinést nějakou zprávu. Ale jak a proč to začlo?

Snažím se obecně používat nejnovější verze (i beta verze) programů a tak to bylo i s Mirandou, v současnosti mám verzi 0.6 #6 a poslední dobou se mi stávalo, že se Miranda na jednom z protokolů (v tom upgradovaném) stále přihlašovala a odhlašovala. Až jsem samozřejmě dostal STOPku od Icq serveru. Pak to přestalo a mohl jsem j pracovat dál, ale dneska to nějak nechtělo přstat, tak jsem to musel řešit. V práci jsem neměl čas, to nějak analyzovat, takže jsem otestoval různé další IM messengery a tady je výsledek:

Gaim - je dobrý, ale neumí se skrýt do system traye.
Trilian - je divný, neumí UTF a špatně pracuje s proxy.
SIM - výkonný, ale má malo funkcí a nelíbí se mi vzhledově.
QIM - ruský, výkonný, skinobatelný, má spoustu funkcí, které jsem očekával - vyhrál to jako náhrada za Mirandu dočasná.

Navečer, jsem měl víc času, tak jsme zkoumal, kde je chyba. Na vině byl nový protokol ICQ 3.0.8.1 (3.0.8.0 také), který způsoboval tento bug. Řešením byl návrat k verzi 3.0.7.0.

A jaký je výsledek? Nepoužívat verzi ICQ protokolu 3.0.8.x a v případě výpadku Mirandy používat QIM.

Testované instant messenegery („kecálkové“):
ICQ Lite
QIM
Miranda IM
SIM - Simply Instant Messenger
Trilian

Aktualizace:

Tak to zase nefunguje a netuším proč:-( Jeden ICQ protokol bez problému fachá a druhý prostě ne a ne fungovat, prostě se stále odhlašuje a přihlašuje. Nepomohl ani downgrade. Netušíte někdo čím to je?

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#icqbug

jaxi taxi Krade se všude [jaxi taxi]

29. srpna 2006

Že se krade na webu všude, to je známá věc. Pirátství je věc běžná a málokdo z nás může hrdě říct, že nemá doma jedimou pirátskou kopii filmu, hudebního CD nebo mp3. Oprávněnost těchto jevů a jejich etika je diskutabilní, což taky není tématem tohoto článku.

Proti jedné variantě zlodějství na webu bojuji i já. Tím je krádež textů webových stránek. Protže jsem autorem noha textů, tak i toto mě zcela logicky potkává. Potkalo mne to již několikrát, vždy jsem se pachatelem nějakým rozumným způsobem vypořádal, jednou jsme byl nucen mu zrušit hosting, ale pokaždé, když jsem na to přišel, to v podstatě pro me dopadlo dobře.

Před časem jsem narazil na krádež, která mě svou arogancí a neomaleností vzala dech. Nejenže dotyčný ukradl mé texty, ale nenamáhal se ani změnou designu a zdrojového kódu a vše, takřka nezměno umístil na svůj web. Což jsem ale považoval za vrchol, že nedokázal ani změnit v hlavičce dokumentu jméno autora ze mne na sebe:-))) Obávám se, že vzhledem ke stavu stránek toho nebyl schopen. Tím bylo usvědčení zloděje jednodušší.

Nicméně komunikace s ním byla zábavná, ukázalo se, že krom stupdinách vulgarit onen chlapeček moc v hlavě nemá. Myslím, že by Vás to mohlo zajímat:

Cody:

Zdravím,

nebudeme se zdržovat zdvořilostními frázemi, takže k věci. Na tvých stránkách http://www.satanismo.wz.cz je možno na adrese http://www.satanismo.wz.cz/necronomicon/uvod.html najít moje texty, které vydáváš za svoje. Jsou to moje texty z mých stránek, tímhle jsi se dopustil porušení autorských práv, prostě je to sprostá plagiace. Prohlášení o autorských právech na http://cody.mysteria.cz/infoweb.htm#copyright ti asi nic neříká, natož text na každé stránce (c) Copyright by Cody?. *Tedy očekávám, že do pondělí 13. února 2006 do 12.00 budou všechny texty staženy.

Pokud se tak nestane neváhám v první řadě kontaktovat administrátory hostingu a Tvé stránky budou zrušeny, následně může přijít represe v podobě trestního stíhání za porušení autorského zákona.

Doufám, že celá kauza je pouhým nedopatřením a nebude třeba přistupovat k výše zmíněným opatřením. Doufám v Tvoji slušnost a odpověď. Všechny důkazy pro Tvoji činnost mám.

hell demon:

ty ses asi dobrej idiot co???

Cody:

Zdravím,
chápu to jako ne, v tom případě se nemůžete divit, že budu postupovat dle níže naznačeného postupu.

hell demon:

Chapej to jak chces blbecku... ty tvoje kecy co ses nekde doslechl.. uz se celej klepu.. smazal sem to.. protoze s takovym blbem nic resit nechci... mej se borce :o) (vsechno to zdokumentuj a posli k soudu -> ;oDDD)

Nadále jsme pokračovali ve vtipném rozhovoru v kterém jsme dospěli k tomu, že on si myslel, že jsme idiot, ale moje texty odstranil. Což mi jako cíl bohatě stačilo. Jakodokumentaci krádeže nabízím čtenářům screenshoty plagiovaných textů.

Vyjádření na fóru
Odkaz
Patička
Úvod
Zdrojový kód

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#plagiat

magie Rituál: „Vanesso, Díky!!!“ [magie]

29. srpna 2006

Před časem jsem se seznámil s textem jednoho rituálu od Ali Senloofa, považuji jej za vyjímečně podařený a velmi na mne zapůsobil a proto bych Vás s ním rád seznámil, byť se vystavuji riziku, že pro tradicionálně zaměřené magiky bude hůře „zkousnutelný“. Nu, kochejmež se.

RITUÁL: VANESSO, DÍKY

[Při úplňku o půlnoci (mezi 0:00-1:00 +/-2h)]

Magik si připraví chrám – uklidí, nachystá na zem hůlku, meč a kalich, připraví vykuřovací směs (čistící směs – např. kadidlo) a osvětlení (9 svíček + nějaké elektrické reflektory, lampy, něco, co dělá lehké elektrické světlo / možné jsou i fosforeskující plochy). Někam bokem si nachystá rtěnku, nebo nějakou černou tužku (třeba na obočí) a nějaký deodorant, mp3 přehrávač a nějaký hodně živý Psy-Trance.

Příprava: Magik alespoň 4h před operací nic nejí (maso a houby 12h před operací - pokud tedy nechce houbami podpořit operaci:-)) ). Tři dny před operací se vyvaruje veškeré beletrie a v televizi sleduje jen to, u čeho nehrozí, že by to vzbudilo větší zájem. Před operací provede očistnou koupel (například v slabém roztoku soli s vylouhovanou mátou) a obleče si rituální oděv (stačí standardní lněný hábit). Zažehne svíce a usedne doprostřed chrámu.

Postup:5-20 minut nechá volně plynout myšlenky, dokud se jejich tok podstatně nezpomalí a neprořídne. Pak si klekne a ruce vztyčí nahoru a prociťuje touhu po Božské přítomnosti, prociťuje své odvržení a prahne, aby byl součástí všudypřítomného božství. Když ho toto uvrhne do dostatečného zoufalství, začne prahnout po universu, prahne po své integraci do něj. Tak vroucně po něm touží, dokud ho božskost nenaplní a on nesplyne s universem. Pak se dá do pláče proto, jak je to krásný pocit. V momentě kdy cítí, že se slast přehoupla přes vrchol se postaví, serve ze sebe roucho a zmačkané ho hodí do kouta a zařve „Universum, jdi do prdele!!!“

(Od této chvíle jsou pokyny už jen orientační a veškeré dialogy by měly být víceméně spontánní….)

Zapne slabé elektrické osvětlení…

„Jdi do hajzlu i s nějakou absolutní pravdou!!“

Zapne hudbu…

„Já chci nové možnosti!!!“

Náhodně nastříká okolo trochu deodorantu…

„Nic není pravda, vše je dovoleno!!!“

Vezme rtěnku, nebo tužku a napíše na své tělo další výkřiky, které cítí (může je přitom i křičet)…(při celé této druhé části se udržuje dosti rozpumpovaný… třeba dýcháním, nebo pohybem…))) )

Až bude mít pocit, že počáteční nadšení z odvržení přechází pomalu v uvolnění a únavu se spokojeností, zamete po sobě smíchem…

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#ritus_alisenlof

informace Bloxxter nově z Prahy [informace]

28. srpna 2006

Vážení a milí čtenáři, jak jste si mohli všimnout, tento blog nějakou dobu stagnoval. Opravdu stagnoval a to tak asi půl roku a ne 2 dny, jak píše Grainne. Půl roku tomu říkám stagnace. Myslím, že velice dobrou otázkou je - proč?

Odpověď je jednoduchá, na začátku roku jsem se dostal do velmi nepříjemné finanční situace a musel jsem velice rychle najít práci. Tak jsem musel do Prahy. Což o to, našel jsem práci, která mne baví, kde jsem spokojen, ale má to jednu nevýhodu, mám strašně málo času, zaučení v několika prvních měsících mě zabralo tolik času a sil, že jsem neměl sílu a ani chuť blogovat a navíc, jsem nechtěl blogovat z práce a doma jsem internet neměl a zatím nemám.

Nyní se situace zlepšila a tak se opět vracím, možná s velkou slávou, možná s velkou ostudou, každopádně jsem tady na nové doméně a novém serveru.

Co Vás čeká? Plánuji přejít na redakční systém s mnoha možnostmi a hlavně s možností reakcí na příspěvky. Taky Vás čeká lehký redesign a spousta drobných věcí, které čtenářům snad ještě více tento blog zatraktivní.

Cody v Praze

Díky tomu, že nejsem pražák a pocházím z malebného a kouzelného města v severovýchodních Čechách, tak na mne Praha zapůsobila a protože zatím nejsem Prahou tak úplně zdegenerovaný, tak myslím, že si tohle zaslouží jistý pohled z pozice nepražáka. Takže …

Pražáci jsou obecně liní. Než aby šli 300 metrů na další zastýávku, budou dalších 20 minut čekat na další tramvaj. Naprosto šokující pro mě byl zážitek, když jsem onehdá po ránu jel do práce a zastavil se eskalátor. Představte siu to, ti lidi se nerozešli pěšky nahoru, ale prostě čekali, až se zase rozjede. Neuvěřitelné. Nevím jak tam dlouho čekali, ale myslím, že eskalátory jsou zhouba dobré fyzičky. Dost se mi v Praze zhoršuje.

Praha není milá a ani zdvořilá. Představa, že se na někoho usmějete, poděkujete a jste na něj milí, je pro běžného pražáka asi stejné jako najít pětittisícovku v peněžence den před výplatou, Zpočátku jsem se bavil tím, že jsem byl na lidi přirozeně milý a kochal se jejich zděšením. Už to nedělám.

Praha má kouzlo. Nejhezčí je noční Praha, má kouzlo a sílu, které na malém městě či vesnici nenajdete. Síla jeho egregoru je úžasná. Skvělé místo pro urban magick. Ta gotika a krásná architektura vážení přátelé. Kochal jsem se dlkouho. Už se nekochám.

Je to místo mnoha možností. Není problém jít kdykoliv do kina, na nákup. Není problém potkal jakéhokoliv úchyla. Není rpob,ém dělat cokoliv šílené a nikomu to nepřijde divné. Dělejte cokoliv sebešílenějšího a veřejnost to přejde bez povšimnutí. Už to nedělám.

Mám tu spoustu přátel. Mám tu svůj pokoj a svůj počítač a nikdo mě neotravuje. Mám svůj život. Mám informace a obrovský přísun informací.

Shrnuto a podtrženo - na Praze je krásné, že je jiná a stle se dá zkoumat a užívat si s ní, ale ... ale ... nejsem tu doma. Občas se mi stýská. Po lesích. Po horách. Po lukách. Po domově. Nejsem tu a nikdy nebudu doma.

Všechny mé názory na Prahu jsou ryze subjektivní a shoda s realitou je čístě náhodná. Při psaní tohoto článku nebylo zraněno žádné zvíře. Skoro.

Trvalý odkaz:
http://bloxxter.info/archiv/2006/2_2006.htm#cody_v_praze

Motto:

Pokud se něco může pokazit, tak se to pokazí. Nemůže-li se to pokazit, pokazí se to taky.

Murphyho zákony

Archív

• Bloxxter

• Archív

• » 2 / 2006

• Rok 2006

• Rok 2005

• Rok 2004

• Rok 2003

CodyBlog